Skocz do zawartości
IGNOROWANY

C7 Resident


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie prawdopodobnie będę robił przekladke  lamp przednich (bix sekretny przedlift) i zastanawiam się nad Full led przed lift i Full led poliftowy (tak wiem z czym się to wiąże). 

I tutaj pytanie duża różnica między tymi ledami?

@Cuber z tego co wiem każda generację przechodziłeś. Mozesz podzielic sie twoimi doświadczeniami z lampami? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuciłem sobie do bagażnika pojemnik transportowy z A4 B8 Avant, całkiem przydatna rzecz, w C7 sedan mam trochę luzu na na inne drobiazgi, jakby ktoś chciał to mam kilka sztuk na sprzedaż, oryginalne (nr oem: 8K9061170 - cena aso 1040pln), fotki u mnie:

 

F71B117A-13CA-4BF4-B34A-D452A4AFA414.jpeg

CA6080C1-D5A9-4F0F-8728-6543DFA9843E.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Cuber napisał:

Ori nie do końca pasuje , rzeźba musi byc lekka chociaz nie jestem pewien na 100 % 

Tak, potwierdzam. Rozmawiałem z ludzikiem, który montował i mówi, że się da, ale trzeba pokombinować ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, marcin_o23 napisał:

wrzuciłem sobie do bagażnika pojemnik transportowy z A4 B8 Avant, całkiem przydatna rzecz, w C7 sedan mam trochę luzu na na inne drobiazgi, jakby ktoś chciał to mam kilka sztuk na sprzedaż, oryginalne (nr oem: 8K9061170 - cena aso 1040pln), fotki u mnie:

 

F71B117A-13CA-4BF4-B34A-D452A4AFA414.jpeg

CA6080C1-D5A9-4F0F-8728-6543DFA9843E.jpeg

wygląda całkiem nieźle!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś (oprócz Marcina, bo to wiem) zmieniał sprężyny w zawiasie 1BA na Eibach Pro Kit i poraczy jakimiś fotkami przed/po ?  I czy wizualnie 1BA + Eibach Pro kit będzie stał niżej/wyżej niż fabryczny 1BE lub BV ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć
Panowie, czy ktoś jest w stanie pomierzyć bagażnik w avancie?
Wg autocentrum szerokość bagażnika to 105cm. Wysokości do podsufitki nie znalazłem. Długośc do oparcia to 118cm?
W a4 B7 mam 101cm szerokości i liczyłem, że przy ewentualnej przesiadce z a4 na a6 zyskam te minimum 10cm szerokości. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, jolley napisał:

cześć
Panowie, czy ktoś jest w stanie pomierzyć bagażnik w avancie?
Wg autocentrum szerokość bagażnika to 105cm. Wysokości do podsufitki nie znalazłem. Długośc do oparcia to 118cm?
W a4 B7 mam 101cm szerokości i liczyłem, że przy ewentualnej przesiadce z a4 na a6 zyskam te minimum 10cm szerokości. :whistling:

Szerokość 106cm 

Długość 118cm 

Wysokość 72cm 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ma ktoś foto poglądowe jak do C7 wchodzi felga 9J et26 20' ? Przy zawiasie Sline / Eibach Pro Kit ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.12.2020 o 17:51, WojtekA4B8 napisał:

Szerokość 106cm 

Długość 118cm 

Wysokość 72cm 

dzięki :hi:

damn, szerszy i wyższy kufer mam w moim Focusie mk1 kombi do tyrania, nie pocieszyłeś mnie :kox:

Edytowane przez jolley
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Muskel1 napisał:

Skoda Octavia ma dużo miejsca.

też tak myslałem - szerokość kufra wg autocentrum 101cm. Superb to samo.
W sumie nie ma się co dziwić. Coraz większe koła idą do tych aut, szersze nadkola to i kufry się kurczą na szerokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyle koła co sprzęt elektroniczny co do boczków wciskają kosztem powierzchni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.01.2021 o 16:10, damian19886 napisał:

Panowie tylny zderzak obtakim nr oem 4G9 807 511 ap aq ab to jest polift s line?

Nie wiem co to za numer bo nie wchodzi w etce , być moze samej skorupy jest to numer  

4G9 807 607 Avant polifty końcówki P ( z zaslępką ucha holowniczego )  Q  ( dodatkowo parktronik ) R    ( dodatkowo parktonik z czujnikami z boku zderzaka) 

 

 

 

zderzak sline polift.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2021 o 10:15, Cuber napisał:

Nie wiem co to za numer bo nie wchodzi w etce , być moze samej skorupy jest to numer  

4G9 807 607 Avant polifty końcówki P ( z zaslępką ucha holowniczego )  Q  ( dodatkowo parktronik ) R    ( dodatkowo parktonik z czujnikami z boku zderzaka) 

 

 

Podziękował.

zderzak sline polift.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jest tu ktoś kto przechodził osobiście w po lifcie przejście z lamp przednich Full Led na Matryxy ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, KoJ@K napisał:

Panowie jest tu ktoś kto przechodził osobiście w po lifcie przejście z lamp przednich Full Led na Matryxy ? :eusathink:

Kaju ogarnia temat :) gybys miał na sprzedaż full led od polifta dawaj znać bo szukam :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tazzi napisał:

Kaju ogarnia temat :) gybys miał na sprzedaż full led od polifta dawaj znać bo szukam :D

mam fabrycznie nowe full ledy jak szukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...