Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie pasujące startery po zmianie soczewki


buczek136

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, koledzy pomóżcie otóż dziś rano jechałem i zgasł jeden xenon po testach dochodzę do wniosku ze winna jest przetwornica . I tu pojawia się problem ze tych na 6 pin juz nie mogę nigdzie dostac nowych a jak założę inna to musiałbym starter dołożyć a ze mam soczewki hella intemo to już za mało miejsca jest w lampie i się nie mieści oraz nie działa poziomowanie .czasu mało bo dziś środa a ja w weekend nad morze wyjeżdżam i co tu wykombinować macie jakiś pomysł ?

Jak myślicie warto pchać się w używki ? Niby dają 100dni gwarancji pisemnej bo już mnie ręce opadają :facepalm:

Edytowane przez buczek136
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem wtyczki chinole te takie czerwono czarne na palniki i wlutowałem się ich kablami w rozebrane startery. Taki "przedłużacz" - i teraz wszystko się mieści idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to są same wtyczki i mówisz ze do palnika się wlutowales ale gdzie go upchales tu jest problem bo latać tez w środku nie może żeby działaLO poziomowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlutowałem się do starterów a na palniki założyłem wtyczki same, a startery na trytki w lamie przyczepiłem :decayed:

tylko, że to D2S - ale jeśli startery masz wbudowane w przetwornice to taka sama sytuacja.

Mi też się nie mieściły startery zapięte na projektorach, więc umieściłem je obok a na projektory poszły same wtyczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązałem temat w sposób taki ze kupiłem używana przetwornice na allegro  i dostałem pisemną gwarancję na 100 dni ładnie opisane i oznaczone narazić wszystko ok jeśli coś się spieprzy to naprawiają w ramach reklamacji lub dają inna ale sposób kolegi pawelosinski83 tez jest ok stara dam do naprawy i bd miał na zapas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...