Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych


bogi

Rekomendowane odpowiedzi

a co z samym panelem klimatronika, kupiem z regulacja ogrzewania bo w oryginale nie mialem i podobno trzeba kodowac zeby dzialal? zamówilem kabel vag-kkl moglby ktos pomoc z kodowaniem jesli musze ?

Edytowane przez spinacz47
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko. Ile trzeba czekać żeby poczuć grzanie na skórach? Zrobione wszystko ale mam wrażenie że fotel szybciej się grzeje "ode mnie" niż od mat. Wydaje mi się że powinno być cieplej. Wszystko raczej ok. Domin mi podłączył wszystko i kodowaliśmy razem. Niby ok ale myślałem że będzie "cieplej"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do roboty mam 25 km. Po ok. 5 minutach było ok, ale tak jak pisałem wydaje mi się że to "ja" zagrzałem. Włączyłem pasażera na 6 i przejechałem kolejne 5-10 minut żeby sprawdzić. Pod ręką nie czułem jakiegoś wyraźnego ciepła. Wydaje mi się że to ciepełko było wyraźne. Domin mówi że skóra potrzebuje trochę czasu. Może jestem przewrażliwiony. A vag wywali błąd gdyby maty nie grzały?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag błędu nie wywali ,u mnie nie grzeje siedzisko kierowcy ,ale ogólnie na 6 to bym nie wysiedział,na 3 jest ok,ale ja mam pół skórę z alcantarą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pół welur i na 6 robi się mocno gorąco po kilku minutach

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba coś nie tak. Właśnie leciałem na wawe i włączyłem oba fotele na 6. Obok żonka. Myślę sobie usmażę jej tyłek. A tu cichutko. Nawet nie zauważyła. Podepnę vaga i zobaczę czy coś pokaże. Ja nic to pewnie maty? Choć dziwne że wszystkie naraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mata jak uwalona to pokaże

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mógłby mnie ktoś sprawdzić chce założyć grzane fotele w moim B7 , u mnie jest tylko żółta wtyczka a w fotelach które kupiłem są oprócz żółtej jeszcze 2 zielona i czerwona , i z tego co czytałem w tym temacie i o ile dobrze zrozumiałem to mam z tej czerwonej wtyczki kable brązowe podłączyć do masy 

z zielonej wtyczki z 1 kierowcy na c5 , z 1 pasażera na c6 klimatronika

                             2  i  3 pasażera i kierowcy do masy

                            z 4 kierowcy na f1 , z 4 pasażera na f2

 i z f3 na bezpiecznik 44 w skrzynce 

i jeszcze jedno pytanie bo jestem laikiem w tej materii czy trzeba po podpięciu nowego klimatronika coś robić przez kompa 

Na koniec pytanie czy ktoś by nie miał pinów i kostek do tej przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przymierzam się do zakupu recaro ale mam kilka pytań,  aktualnie mam kubełkowe siedzenia z el. regulacją lędźwi, z tego co wyczytałem, to w nowych również powinny działać lędźwia oraz el. regulacja ? na pewno pozostaje pociągnąć wiązkę pod grzane stołki ale pod pakiet światło też ? i czy z anglika podejdą bez problemu (pamięć jest w prawym fotelu ale nie chcę tego podłączać) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przymierzam się do zakupu recaro ale mam kilka pytań,  aktualnie mam kubełkowe siedzenia z el. regulacją lędźwi, z tego co wyczytałem, to w nowych również powinny działać lędźwia oraz el. regulacja ? na pewno pozostaje pociągnąć wiązkę pod grzane stołki ale pod pakiet światło też ? i czy z anglika podejdą bez problemu (pamięć jest w prawym fotelu ale nie chcę tego podłączać) ?

Elektryka ruszy na strzał. Grzanie trzeba dać, pakiet światło też, pod warunkiem, że Twój moduł komfortu to obsłuży.

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się muszę pochwalić grzanie foteli działa zamontowałem w moim B7 grzane fotele i bez kupowania wiązki założyłem podpiąłem i działają .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam mały problem, chciałem dzisiaj podłączyć jeden fotel, żeby zobaczyć czy elektryka ruszy i okazało się, że mam tylko czerwoną wtyczkę ale brak od airbaga tylko dwa kabelki złączone na "krótko" :facepalm:, dodaję zdjęcie, żeby upewnić się czy czy dobrze myślę ? 

2.jpg

12.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...