Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż foteli podgrzewanych i elektrycznie regulowanych


bogi

Rekomendowane odpowiedzi

musisz przełożyć tapicerkę do sterowanych elektrycznie,tylko też muszą być sporty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jeśli mam naleśniki bez żadnego sterowania prądem a założę s liny z el lędźwiami to wystarczy ze podepne +i - np z zapalniczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze tak, jestem właśnie na etapie przekładki z A6 C6 ale przewody do kostki idą bezpośrednio z listwy bezpiecznikow, więc musi tam być te 12-14 V

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy jeśli mam naleśniki bez żadnego sterowania prądem a założę s liny z el lędźwiami to wystarczy ze podepne +i - np z zapalniczki?

Żeby ruszyły to tak ale tego bezpiecznik od zapalniczki nie wytrzyma. Nie lepiej puścić do skrzynki i zrobić z bezpiecznikiem?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany sprawa jest opcja jeśli kupie fotele full elektryka z pamięcią i będę miał do tego moduł jak się to podpina? Wystarczy sam prąd do modułu czy musze coś kodowac adoptować i czy mi to będzie działało? W tym momencie mam naleśniki bez niczego :-D sama regulacja będzie chodzić po podciagnieciu prądu ale jak jest z tą pamięcią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak podepniesz tylko plus i mase to fotel moze wogule nie dzialac


Nie bedzie ani grzania ani regulacji . Zdarzaja sie takie przypadki

Nie raz jest tak ze dziala grzanie i ledzwia a reszta nie

Nie oznacza to wcale ze cos jest uszkodzone . Wystarczy stworzyc odpowiednia instalacje w aucie i bedzie wszystko dzialalo. Fotel mowisz ze masz z modulem a masz panel memo w boczek z instalacja?


wazny tez jest modul komfortu . Musi byc bogatsza wersja typu elektryka z tylu albo alarm . Wtedy to zadziala. Jak masz biedna wersje to i modul musisz zmienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli nowe fotele mają podświetlenie przestrzeni nóg to co trzeba zrobić aby to działało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puścić kable do modułu komfortu o ile to obsługuje (tak jest ori), a nie którzy podlaczają do lampki w podsufitce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do lampki podsufitki nie bardzo ,bo po otwarciu drzwi świecą się wszystkie lampki,lepiej do lampek w drzwiach jeśli mk nie obsługuje pakietu oświetlenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie włożyłem wiązki na grzane d*py i ele ledzwie, chciałem potwierdzić czy dobrze zrozumiałem opis co do granych d*p.. otóż z kotki w podłodze pociągnąłem : plus czujnik, plus maty i 2x masa zmostkowana przukrecona do słupka,

plus z radia do klimatrona i masa z słupka, ktoś może potwierdzić czy wszystko ok?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego plus to dajesz do skrzynki bezpieczników 44 i dalej do listwy zasilającej za pedałami na grodzi ,a nie do radia

Edytowane przez greg2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki a reszta głównie, chodzi mi o zasilanie mat czujki

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+czujnika i maty wg opisu w odpowiednie piny w klimatroniku ,masę zmostkuj i do słupka B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może być jak w dół elektrycznie oparcie zjezdza ale w bok nie wypukla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już zrobione, teraz mam drugi problem otóż w tylnych boczkach mam dwie różne wiązki jedna z końcówka L a druga z końcówka F, na wiązce z końcówka F wszystko śmiga, a na L nie działa podświetlanie lampek i klamki... ktoś wie jak ustawić piny aby to zabanglalo?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co może być jak w dół elektrycznie oparcie zjezdza ale w bok nie wypukla?

Zdejmij plecy i sprawdź pewnie pękł Ci słynny drut :wink:

U mnie pękł już dwa razy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...