Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z znalezieniem sprężyn do 1be


papi90

Rekomendowane odpowiedzi

Siemasz posiadam zawieche 1BE na przeglądzie wyszło mi że tylne amory mają tylko 12% skuteczności, tutaj akurat sprawa łatwa można niby kupić amorki sachs. Problem pojawia się w tym że do wymiany są też sprężyny ponieważ jest pęknięty jeden zwój. Od miesięcy śledzę aukcje i szukam sprężyn z takim samym oznaczeniem kropki na sprężynach jakie mam na aucie niestety bez powodzenia, nie dostępne na chwilę obecną. 
Dowiedziałem się że polecają sprężyny Eibach ale to koszt około 600zł na co w chwili obecnej mnie nie stać, natomiast znalazłem sprężyny obniżające firmy technix -40/40 za około 200zł zastanawiam się czy auto będzie podobnie się prowadziło jak na sprawnym ori 1BE, i czy mogę do amorów 1be założyć bez problemu sprężyny -40. 

A może jednek jest jakaś możliwość kupienia sprężyn ori takich jak potrzebuje np. nowych ?? 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi jakieś dwa miesiące temu też padła sprężyna. Wandej dobrał mi jakiś zamiennik z firmy Kilen, jak do tej pory wszystko ok, jeździ się tak samo. Ja zmieniłem od razu dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz odpisuje dopiero teraz bo byłem na wakacjach, powiedz mi kolego załatwił ci ale też miałeś amorki 1BE?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...