Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpniecie po zatrzymaniu


karolm1988

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż mam taki problem z stronikiem. Biegi zmienia płynnie wszystko pięknie chodzi. Ale jak hamuje A właściwie się zaprzymam to jest po sekundzie może trochę mniej jedno szarpniecie które czuć jakby na całym aucie. Miał moze ktoś podobny problem. Dodam że poprzedzi właściciel naprawiam ta skrzynię. 

Mam do wymiany w aucie jeszcze pompe wysokiego ciśnienia bo jest w rozsypce ale to chyba nie ma związku z tym szarpnieciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz błędy jeśli takie się pojawiły tak to możemy gdybać .Co dokładnie było robione w skrzyni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko coś doradzić może trzeba zrobić adaptacje a również może to być coś z mechatroniką lub sprzęgło. Ja teraz również walcze ze skzynią zaczęło się od szarpania jak u Ciebie pózniej falowanie obrotami silnika obroty spadały do 1500 i nie zmieniał biegów jechałem 50km na godzine na najwyższym biegu póżniej brak wstecznego i szarpania przy zmianie biegów na koniec wyskiczył błąd i prawdopodobnie na 99,9% michatronika i sprzęgło do wymiany zmieniłem zestaw naprawczy i nić nie pomogło teraz zmieniam kompletną mechatronike i następnym krokiem będzie sprzęgło,ale w moim przypadku to bardzo szybko postępowało.

Jeśli miałeś robione sprzęgło i mecha... to raczej tylko adaptacja pozostaje. tutaj podobny problem niby aktualizacja sterowników pomogła

http://www.audiklub.org/forum/viewtopic.php?f=27&t=139881

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najdziwniejsze jest to ze jak manualnie zmieniam biegi to nic nie szrpnie. 

Zostało pojechać do aso na ta adaptację. A jak nie pomoże to do fachowca który to naprawial jeszcze miesiąc gwarancji został 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...