Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 2002] Regulacja reflektorów


Piotrek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z regulacją reflektora, pojechałem do "speca" który kręcił mi inbusem śrubę z regulacją, teraz światła w miarę świecą (regulują się również poprawnie bo i się wcześniej regulowały) natomiast na konsoli zapaliła mi się lampka regulacji reflektora. Przy tej regulacji jak kręcił tą śrubą coś "pykło" tak jakby odkręcił całą tą śrubę. Czy musze wyciągać reflektor i jak zlikwidować ten błąd? (przed regulacją nie było tej informacji na konsoli. Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz ori xenon,to musisz to vag'iem zlikwidowac(kalibracja reflektorów),a jak nie to dziwne,że kontrolka reflektorów świeci,skoro mówisz,że pykło,to mogło wyskoczyć cięgno od regulacji wewnątrz reflektora,wtedy koniecznie jest zdjęcie reflektora. Sposób zdjęcia reflektora opisany jest przy okazji tu. .tylko przy ksenach po ponownym założeniu lampy,znów konieczna jest regulacja(ewentualnie kalibracja) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już biorę się za studiowanie, pozdrawiam

[ Dodano: 03-03-2007, 13:46 ]

jeśli możesz to powiedz mi jeśli cięgno wyskoczyło to musze oczywiście wyciągnąć reflektor ale czy żarówkę też wyciągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...