Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1.8] Wymiary tłumika koncowego!! Bardzo potrzebna pomoc!


kamil321

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuje wymiary koncowego tłumika.

Chce kupic taki tłumik http://moto.allegro.pl/item169156640_tlumik_wm_mugen_z_silencerem_wkladka_wrc.html

tzn. nie wiem czy dokładnie ten ale cos takiego.

I nie piszcie Mi zeby nie psuc auta czyms takim, jestem zdecydowany tylko prosze o Wasza pomoc!

albo moze montował ktos taki wydech, chodzi Mi o to czy nie bedzie problemu z zamontowaniem takiego wydechu. Moze ktos sie zna na tym?

Od srodkowego bedzie trzeba pociagnąc rury troche, tak?

Napiszcie Mi jak to jest.

z góry dzieki!!

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcesz coś takiego zamontować to najlepiej wyjmij w całości tłumik końcowy razem ze środkowym-jeżeli jeszcze siedzi orginał to powinny być jako całość. Zawieź to wszystko do dobrego spawacza. On położy wszystko na warsztacie i delikatnie przypunktuje cały wydech żeby zachować org wymiary. Potem wytnie końcowy tłumik tuż przy jego brzegu tak żeby jak najwięcej rury zostało (ale zapewne i tak będzie brakować) i wpasuje nowy tłumik. Ewentualne uchwyty też powinien poznaczyć i przespawać na tłumik. No chyba, że nie chcesz mieć na nim spawów to możesz dorobić albo dokupić obejmę, którą opasasz tłumik skręcasz u góry i przyczepiasz do org. wieszaka. Wskazówki wzięte z doświadczenia. W vectrze wydech przerabiałem trzy razy wycinając i wspawując wszystkie elementy na przemian (takie małe eksperymentowanie) i zakażdym razem pasował jak orginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...