Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] ALL 3.0 TDI - wymiana sterownika turbosprężarki w 3.0 tdi (nie tylko audi)


OLO_GDA

Rekomendowane odpowiedzi


Nikt wiecej nie ogarnia tematu ?

Zapewne ogrania ale jak zauważyłeś fora umierają, zwłaszcza polskie. Napisz do Qado na priv może Ci pomoże, na forum bywa bardzo rzadko (bo i po co) a teraz grzeje 4 litery na plaży we Włoszech.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Jeśli to tylko nastawnik to można znaleźć na alledrogo. Jak mój padł (nie osiągał minimum i się wyłączał) kupiłem za 200 PLN i podmieniłem.

5 minut roboty + 200 PLN za używkę. U mnie okazało się, że zmieliło plastikową zębatkę wewnątrz nastawnika.

witam Cie kolego,nie znam sie prawie zupełnie na wyszukaniu czegoś sensownego w necie a maiałbym kilka pytan dotyczacych mojego autka 3,0 tdi -jakbyś miał chwile to moglibyśmy obgadać 722065388 pozdrawiam Daniel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam następujący problem wywala mi cały czas błąd P3348 Sterowanie jednostki sterującej turbosprężarki 1-J724 -elektryczna usterka w obwodzie prądowym, brak lub złe nastawy podstawowe po wymianie nastawnika turbuniny w 3.0 TDI na nowy. Robię adaptacje VAGiem niby ją przechodzi a błąd pozostaje i kasuje się i zaraz wraca co skutkuje brakiem mocy. Stary nastawnik był padniety.

Moje pytanie w jaki sposób przeprowadzić adaptacje VAGiem żeby wszystko śmigało?


Witam

Mam następujący problem wywala mi cały czas błąd P3348 Sterowanie jednostki sterującej turbosprężarki 1-J724 -elektryczna usterka w obwodzie prądowym, brak lub złe nastawy podstawowe po wymianie nastawnika turbuniny w 3.0 TDI na nowy. Robię adaptacje VAGiem niby ją przechodzi a błąd pozostaje i kasuje się i zaraz wraca co skutkuje brakiem mocy. Stary nastawnik był padniety.

Moje pytanie w jaki sposób przeprowadzić adaptacje VAGiem żeby wszystko śmigało?

Problem załatwiony

Wystarczyło tylko przesunąć nastawnik na fasolkach i wszystko zaczęło śmigać samo z siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem problem z tym sterownikiem podzielę się ponieważ długo to trwało no i cenę znalazłem najlepszą, tutaj mi pomogli : 

http://sterownik-turbiny.pl/problem-z-nastawnikiem-turbiny-siemens-vdo/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka

Poszukuję na śląsku lub w małopolsce osoby/firmy która poprawnie ustawi mi i ZAPROGRAMUJE nastawnik turbo na aucie, silnik BKN.

Ktoś musi posiadać to narzędzie  VAS 6395 do programowania sterownika, sterownik mam nowy.

Sterownik wychyla się za daleko w stosunku do tego który na turbinie był wcześniej, nie da się go więc poprawnie ustawić, potrzeba jego programowania do konkretnej turbiny.

Ktoś pomoże ?

 

Pzdr.

Adam

Edytowane przez Skuciok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam wszystkich w nowym roku.Jestem nowym nabywcą a4 b7 3.0 BKN tdi 204 km 2005 rok niedługo po zakupieniu auta wyskoczył błąd P3348 obwód sterujący doładowaniem usterka elektryczna. A moje pytanie jest takie czy przy tym błędzie są możliwe drgania silnika raz mniejsze a  innym razem większe że odczuwam je na całym samochodzie ( tylko na zimnym) jak złapie temperaturę 90 stopni wszystko jest ok.Jak coś napisałem nie tak i nie w tym temacie co trzeba to z góry przepraszam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...