Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pompa powietrze wtornego 1.8T BFB


Mateoooo

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, mam problem z błędem P0411 dokładnie "System wprowadzania wtórnego powietrza (B2) – niewłaściwy przepływ" wymieniłem tą pompę, po czasie dalej wyświetliło check,  jakies pomysły gdzie dalej szukac, albo co na to mozna jeszcze poradzic :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie problem nie leżał w pompie tylko w sterowaniu. Szukaj, było o tym na forum.

U mnie też zdechł układ SAI, ale chyba prędzej to wytnę z softu niż bedę reanimował to eco-ustrojstwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mysle zeby wywalic to z softu i było by chyba najprościej tak, tylko musze znalezc jakiegos magika ktory ogarnia takie sprawy :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Najłatwiej będzie Ci zacząc od sprawdzenia bezpiecznika od pompki. Jeżeli jest sprawny to możesz miec, tak jak ja miałem, nieszczelność w układzie i będzie takim błędem sypał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje kwestia czy słychać pompę podczas uruchamiana zimnego silnika ? Jest to charakterystyczny dźwięk jakby "odkurzacza". Jeżeli sie załącza to masz po prostu gdieś nieszczelność. Miałem podobny problem, u mnie przy opasce był dziurawy wąż. Uciąłem kawałęk włożyłem z powrotem i problem zniknął. A szkoda wyrzucać jeżeli to jest problem takiego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jakis czas temu tez padla pompa sai. Pojawil sie check i po wymianie na drugo problem znikl ale do czasu bo i ta padla. Powodem byl uszkodzony zawor kombii. Po wymienie jego oraz nastepnej pompy wszystko dziala.

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem ten problem i leżał gdzieś w przewodach lub zaworkach. Tego dnia powymieniałem porzewody dolotowe bo były popruchniałe, kilka zaworków profilaktycznie i od razu i ten problem znikł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...