Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik EGT


maniekms2009

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tu nowy i mam problem z moja A4(2.0 TDI 170km rok 2008 model 2009), po raz drugi padl mi pierwszy czujnik temperatury spalin , nie moge znalezc przyczyny, oczywiscie po jakim czasie zapala sie check engine,po pierwszej wymianie mialem spokoj na jakies 2500km i teraz znowu padl. Pomozcie Panowie jak mozecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kod bledu to: G235-0001 engine control module 1-  dalej 8624 PO54400 czujnik temperatury spalin- Bank 1.

Za pierwszym razem wymienial mi mechanik u ktorego bylem, za drugim sam zamawialem ale wygladal identycznie(nawet takie same oznaczenia), a teraz znowu padl ten czujnik juz nie wiem zco jest grane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a gdzie najważniejsza informacja ?

Te co zakładałeś to ori czujniki czy zamienniki ?

Może podasz chociaż te oznaczenia z nich ?:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba czujniki maja takie same oznaczenia, pierwszy zamawial mechanik wiec nie nwiem czy byl ori , a drugi kupowalem sam wg numeru vag(03L 906 088 BT) i weglug opisu w sklepie oryginalny do AUDI, ale padl szybciej nie ten pierwszy. Dodam ze mialem update softu 23Q7 w servisie i moze tam sie cos poprzestawialo.

333.jpg

111 (1).png

222.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ze zdjęcia wygląda na ori, choć sprawdzić na 100% czy jest własciwy do twojej fury nie mam jak.

Ale jak jakiś czas pracował normalnie to w tym bym przyczyny nie szukał :hi:

Może jest jakiś problem z kabelkami idącymi do niego , jak podczas wymiany je poruszysz to na jakiś czas kontakci ?

Napisz dokładnie jaki błąd czujnika wywala ...:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...