Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przeróbka ori wydechu a4 b6 1.8 t


PrzemekZ

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, bawił się ktoś z ori wydechem? Chciałem się dowiedzieć czy warto rozcinac tylne puszki i wstawić w nie kawałek prostej rury i spowrotem to zaspawac. Coś się poprawi? Znajomy w a6 c5 2.7 biturbo taki zabieg zrobił i nie powiem robi różnicę ale jak to będzie u nas na 4 tłokach brzmiało? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi ostatnio robił tylne wydechy koleś z R. Śląskiej tzn. wywalił org. 2 z tyłu i wspawał mi 2 przelotowe średnica środka 55mm robione na zamówienie jeszcze przy mnie wkładał watę do środka i wkładał rurę ,  z końcówkami 100mm  gadał że te z allegro itd które są po 200-250 zł za szt. to gó...wno masówka i się rozlatuje po jakimś czasie :)

Ogólnie jestem mega zadowolony od 3tyś chodzi jak VR6 przy cabrio super ,  jest na niskich obrotach w miarę  cicho a później super dźwięk :) 

Później dam fotki tego zabiegu :) A i mam kat wywalony + duzy grzybek Simota i odgrodzone od ciepłego  jest idealnie :banan:

Miałem jeszcze plan żeby wywalić środek ale już było by mega głośno i ogień, mogło by być ciężko w trasie choć zawsze miałem głosne wydechy czy to w moto czy w innych autach . Może się starzeje :wink:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie fajny zabieg, wiem co mam zrobione i na jakich częściach i przyznajmy sobie szczerze - niewielkim kosztem. Chciałem kupić puszki na zamówienie ale jeżeli jest alternatywa i to równie dobra to czemu nie spróbować ? Oczywiście, że tłumiki w tej cenie którą podajesz szału nie zrobią :) I nie chce mieć hondy z mugenem tylko audi :) Ja osobiście stożka w życiu nie założę i nikt mnie do tego nie przekona :P Kata też mam usuniętego więc efekt byłby porównywalny. Mam speca od wydechu więc zrobienie tego to błahostka tylko muszę mieć potwierdzone informacje, że to działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko fotki z FB jeszcze dodam coś od siebie :) jakiś filmik może dodam choć on coś tam nagrywał może da na neta .

http://kainer.pl

Ogólnie polecam kolesia firma Kainer , co tu pisać profeska :) miło czysto, profesjonalnie oby więcej takich firm :banan:

 

https://www.facebook.com/pg/kainerpl/photos/?tab=album&album_id=1503692186559178

Może jak kiedyś zwiększę moc wywalimy jeszcze środek ale może być ogień :) :kox:

Edytowane przez Mariox37
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...