Skocz do zawartości
IGNOROWANY

poszukuje instrukcji obsługi PL


bartolomeo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje instrukcji obsługi Audi A6 2001r, a dokładniej komendy z komputera pokładowego. Mam tylko w języku niemieckim. Jeśli macie gdzieś na forum zeskanowaną albo ktoś wie co znaczą wszystkie komendy z komputera pokładowego to prosze o pomoc. Dzięki pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o jakie komendy hmmm, póki co o żadne, ale gdyby w pewnej chwili coś wyskoczyło to bym od razu wiedział co pisze. Po prostu jakie komendy wyskakują na wyświetlaczu i co one oznaczają. Obecnie ikonka hamulca ręcznego świeci bo tarcze są kiepskawe, muszę wymienić. I jak wprowadza się kod w radiu. Seryjne radio Audi ze zmieniarką na 6 CD w bagażniku. Gdybym przypadkiem musiał wprowadzić Key...kiedyś tam. Może macie tu gdzieś na forum zeskanowaną całą instrukcje w PL ? albo na jakimś FTP ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz kupić w ASO za kilkadziesiąt zł, jak wpisywać kody do radia jest osobny temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu taka książka kosztuje 75 PLN, na Allegro też znajdziecie, za 69 PLN (ale dołączjąc koszty wysyłki - taniej w ASO). Chociaż ja zacząłem szukać czegoś za friko w wersji >>download<< ;) Jak znajdę, dam znać.

[ Komentarz dodany przez: piotr1602: 09-03-2007, 13:54 ]

a kolega chyba sie pomylil i pisze tu nie czytajac regulaminu

ps.nastepne posty do usuniecia jesli nie zapoznasz sie z regulaminem

Czytalem, ale widac nie szczegolowo - czytam wiec szczegolowiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...