Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Skuteczne czyszczenie + lokalizacja parownika


Maggot

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Standardowo po jakimś czasie użytkowania zaczęło śmierdzieć z klimy przy rozruchu przez kilka sekund,

więc czas na odgrzybienie .

Odgrzybiałem WURTH'em z długą sondą, który miał starczyć na 2 użycia (wlałem z lekkim odstępem czasu całość

w kanaliki, we wlot powietrza w podszybiu oraz na lewo(jak mniemam lokalizacja parownika?) od lokalizacji filtra przeciwpyłkowego .

Wymieniłem też filtr na MANN/Filtron (nie pamiętam już :P )

Niestety dalej już dosłownie przez sekundę było czuć smród, a po miesiącu jest wszystko jak wcześniej...

 

Co radzicie ? Może warto kupić taki środek jeszcze raz wraz z nowym filtrem ale dostać się do parownika tak, aby go bezpośrednio widzieć i spryskać go obficie w/w środkiem ?

Może ktoś posiada instrukcję dokładną jak się dobrać do Parownika w A4 b8 klima basic/jedna strefa ?

 

Będę wdzięczy za pomoc ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zamierzam ale chyba znajdę jakiś serwis bo jakoś nie chce mi się wierzyć że to coś pomoże☹️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest przypięty temat na samej górze o tym i nawet nagrany film jak się za to dobrze zabrać. Psikając chemię z podszybia idzie ona bezpośrednio na wentylator, parownik jest faktycznie na lewo od strony filtra kabinowego jednak raczej trudno spryskać go dobrze w ten sposób. Bez bezpośredniego podania chemii na parownik to będą tylko półśrodki. Nie jest to jakoś specjalnie skomplikowane, trzeba trochę tylko czasu poświęcić na rozbiórkę/złożenie. 

 

Edytowane przez l2k2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...