Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż klimatyzacji do Audi A3.


begginerguy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczów. Mam taką sprawkę, a mianowicie... Nie, nie. Może zacznijmy od pojazdu, który posiadam. Jestem właścicielem audi a3 2002r. wersja poliftowa. Nie posiadam jednak niestety klimatyzacji i to jest moja... Ugh, nie będę się tutaj nakręcać - po prostu nie posiadam. 

Moje autko ze względu na wiek musi przejść taki generalny remont, jest parę rzeczy do zrobienia (jednak głównie są to rzeczy eksploatacyjne; czy jak to się tam pisze). To nie ulega dyskusji i nawet przed zwykłą sprzedażą auta te elementy muszą być wymienione, nie będę wgłębiać się co to za części. Jednak przyszła mi do głowy pewna myśl. Może zamontować do tego samochodu klimatyzację? Znajomi mnie objechali za ten pomysł, że strata pieniędzy. Jednak autko służy mi już jakiś czas i wiem, że mi jeszcze posłuży dzięki temu remontowi. Co prawda mógłbym go naprawić i sprzedać, bo kasę odłożoną mam, ale chyba bardzo lubię to auto i zacząłbym się nim wtedy bawić (mowa o jakichkolwiek przeróbkach), bo do tej pory to ja co najwyżej żarówki wymieniłem na jakieś 60% doświetlanie czy coś z takich rzeczy. Jak wspomniałem, kasa na nowe auto jest, jednak jeśli i tak ma lecieć naprawa wózka, to czemu nie ja miałbym na tym korzystać? Właśnie w maju 3 lata już mam to auta, leci kolejny rok. Myślicie, że jeśli tyle przemęczyłem się w pocie czoła i na maksa otwartych szybach, to warto w dalszym ciągu czekać i dozbierać kasę na konkret furkę? Wiem, że klima to koszt rzędu nawet 3 tysięcy złotych, ale tak jak mówię, wolę wpakować w remont + klimę to pare tysięcy (myslę, że wszelkie naprawy wyjdą mnie koło 2), ale licząc w najgorszym wypadku to 3+3 = 6, nie jest to jakoś strasznie epicka kwota. Mam strasznie rozwiane myśli co do tej sytuacji. A może kupić jakiś starszy model a3/a4 (8l oczywiście i b5) i kombinować tam z naprawami? Tylko zaś kupić taki dobry model to z 15 trzeba dać. Liczę na konkretne odpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się, od razu przejdę do konkretów.

Posiadam A3 8L przed liftem bez klimatyzacji oraz dawcę, z kompletną działającą klimą. Czy da się to w ogóle przełożyć, jaki ewentualnie największy problem mnie czeka w trakcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...