Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana Akumulatora B6 2004. Kodować czy nie?


KBM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam nadzieję, że nie zaśmiecam forum pytaniami które już były wcześniej, ale naprawdę nie znalazłem odpowiedzi na moje pytania.

Po 13-latach eksploatacji ori aku, dopadło go już zmęczenie i niestety muszę "pamienić" to cudo.

Pytanie czy w A4 B6 2004 konieczne jest kodowanie nowego akumulatora i jeśli tak to jak ono wygląda jak kupię aku bez kodu?

Pytam, bo mam i kabelek VAG i VCDS (CN), ale niestety żadnym z nich nie jestem w stanie połączyć się z modułem 19, gdzie się robi takie kodowanie w młodszych rocznikach.

Co lepsze nie zwróciłem uwagi po jakich protokołach się łączy zwykły VAG, ale widzi mi i xenowy i NAVi i kilka innych rzeczy, a VCDS niestety jedynie główniejsze jak silnik, skrzynię, Instrumenty.

Auto na 100% z tym z czym wyjechało z fabryki i bez żadnych modów, wypinek czy obciętych kabli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie kodujesz. Kup aku o tych samych parametrach (pojemnosci) i będzie ok.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc.

Aku wymienione i wszystko działa jak wcześniej :)

Znajomi z VW potwierdzili w między czasie, że nie się nie koduje, ale autoryzowane Audi ciągneło mnie na kodowanie za 150zł.

Ciekawa sprawa bo po VIN-ie zarzekali się że na 100% trzeba kodować :grin:

Tak się robi kasę w tym kraju. Mało że aku za ponad 8-paczek to jeszcze wirtualne kodowanie, a tak jest Banner za 350 i 5min. roboty :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...