Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL TDI] Jaki olej do tdi?


marcinA4 TDI

Rekomendowane odpowiedzi

kupiłem a4 tdi 96r chcem wymienić olej w silniku tylko teraz niwiem jaki auto ma przejechane

ok 200 tys słyszałem że powinienem nalać syntetic z tego co wiem to najlepszy jest z castrol bo jest rozlewany tylko w niemczech a mobile czy shell to w całej europie prosze o waszą pomoc

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem to najlepszy jest z castrol bo jest rozlewany tylko w niemczech a mobile czy shell to w całej europie prosze o waszą pomoc

pozdrawiam

Kto Ci takich głupot nagadał.Castrol to najczęściej podrabiany olej.Coraz więcej osób na niego narzeka.lej Mobila albo Shella z pewnego źródła i przypadkiem nie z supermarketu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym się zgodze że są podrabiane ale ja mieszkam w słubicach 1km od niemiec to moge kupić sobie u sąsiadów

A to całkiem inna rozmowa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oszukałem się na Castrolu.........żadki taki że masakra, chyba był podrabiany. Teraz zaleje Mobila :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym się zgodze że są podrabiane ale ja mieszkam w słubicach 1km od niemiec to moge kupić sobie u sąsiadów

Też kupuję z zapasem jak jadę za Odrę castrol magnatec GTD 10W40 . Robilem 3 wymianę i jest OK :wink: :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pomyślałem że tez zmienie sobie na Mobila i chce powiedzieć znajomemu w niemczech żeby mi kupił go tam , tylko tak jaki wybrać chodzi mi o półsyntetyka i jaki dokładnie czy ktoś może mi dać fotke etykietki, opakowania lub dokładny symbol żebym mógł podać kumplowi i żeby on niemiał wątpliwości jak go będzie kupował , żeby się póżniej nieokazało że kupi i przywiezie mi olej do automatycznej skrzyni biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie pomyślałem że tez zmienie sobie na Mobila i chce powiedzieć znajomemu w niemczech żeby mi kupił go tam , tylko tak jaki wybrać chodzi mi o półsyntetyka i jaki dokładnie czy ktoś może mi dać fotke etykietki, opakowania lub dokładny symbol żebym mógł podać kumplowi i żeby on niemiał wątpliwości jak go będzie kupował , żeby się póżniej nieokazało że kupi i przywiezie mi olej do automatycznej skrzyni biegów
mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:

Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle

P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mobil 1 5w/50 to wystarczy :wink:

Myśle że chyba półsyntetyk to 10W 40 chyba że się myle

P.S. Dla niego niewystarczy niezbyt się zna na olejach.

no tak zle przeczytalem myslałem ze chcesz pełny syntetyk a ty chcesz pół a wiec 10w/40 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalewaj Moblia..... chyba ma najlepsza opinie na rynku .... ja osobiscie juz drugiegi TDI-ka zalewam Mobilem a i w rodzinie TDI-ki jezdza na Mobilu ...... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez jestem za pelnym syntetykiem - osobiscie jeżdże na ELFie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj kupiłem castrola magnatec GTX5 10W/40 4L w niemczech i kosztował mnie 28,8 euro to jakieś 110zł
dobra cena i przynajmniej wiadomo ze nie podroba :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to półsyntetyk i raczej przeznaczony do benzyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...