Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór wszystkim, 

Od ponad roku jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B6 Cabrio 3.0 ASN + Multitronic. Aktualnie świeżo po remoncie skrzyni :)

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam klubowiczów. W związku z zakupem mojej pierwszej audi należało by poznać ludzi znających się na tych autkach a widzę że jest tu was sporo.

Spoiler

 

Więc jestem i proszę o pomoc w 

zdiagnozowaniu mojego problemu a mianowicie nie mogę włączyć klimatyzacji, pali się ECON cały czas, byłem sprawdzić ilość płynu i czy jest jakaś nieszczelność w układzie ale takowej nie stwierdzono, dodam jeszcze żę czasem klima się załączy ale na krótko potem znowu ECON. Z góry dzięki za sugestie pozdrawiam.

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów. Od wczoraj jestem posiadaczem A4 B6 z silnikiem 2.0 FSI. Mam nadzieje nie mieć większych problemów z moim pierwszym AUDI - jak coś będę prosił o waszą pomoc.

Spoiler

Planuję w najbliższym czasie zainstalować instalację LPG. Poszukam na forum waszych opinii ale jakby ktoś chciał się wypowiedzieć czy warto oraz jakie problemy mogą wyniknąć przy tym silniku będę wdzięczny.

 Pozdrawiam. 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Jestem szczęśliwym nabywcą A4B6 z 2004, silnik 2,4.

Garażuje w Chełmży - kujawsko pomorskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, 

Od marca tego roku jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b5 z '98r w zestawieniu 1.8T AEB 150KM + QUATTRO ;)

Spoiler

Jestem z Wrocławia i mogę polecić usługi warsztatu na ul. Buforowej 4e :) Mój kumpel prowadzi ze znajomym ten warsztat i oboje znają się na rzeczy jednak z naciskiem na grupę VAG.  Kolega ma jak coś w małym palcu 1.8T w każdej wersji więc ja jestem zadowolony z usług, a dla większych Audiczek też mogę polecić bo kolega ma teraz A4 B6 4.2 V8 również w czterech butach :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko jestem Karol mam a4 b7 3.0tdi quattro i chciałbym się z wami wszystkimi przywitać !:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Karol widzę ze masz ten sam sprzęt. Wiec może podzielisz się doświadczeniami bądź powiesz coś o usterkach auta , co nowego zmieniłeś, co zaobserwowałes? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzyJestem tutaj nowy

Spoiler

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Edytowane przez Kamyk0408
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nazywam się Piotr, jestem z Warszawy, przymierzam się do zakupu A4 B9

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkim .

Spoiler

Mam pytanie odnośnie systemu start-stop chodzi o to ze czasami działa i wyłancza sie np. na swiatłach , ale bywa też że silnik działa czasy czas . O czego to zależy , zaznacze ze na wyswietlaczu przed kierownica zapala się taka informacja  ze system taki jest załączony.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem już post w innym dziale a zapomniałem się przywitać :)

Jestem Patryk, od jakiegoś czasu powiększyła mi się rodzinka i muszę zmienić auto, wybór od razu padł na A4 z powodów wiadomych, jest to moje wymarzone auto :) Mam nadzieję, że na forum dowiem się czegoś więcej o tych autach i po zakupie zostanę tu na dłuuuugi czas dzieląc się swoimi uwagami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Po siedmiu latach zabawy z audi  80 B4 zrobiłem to zmiana auta na Audi A4 1.8 125KM.

Pozdrwiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników forum, mam na imie Artur od paru dni wszedłem w posiadanie Audi A4 B5 1,8 ADR'a, jestem z pod wawy co do auta duze plany ;) mam nadzieje na pomoc z waszej strony odnosnie ich realizacji

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nazywam się Grzesiek jestem z Białej Podlaski - Lubelskie. Jestem od niedawna posiadaczem Audi a4b7 z 2006 roku.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam na imię Krzysiek jestem z Podkarpacia- Trzcianiec posiadam Audi A4 1.8 ADR z 1998 r. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów,mam na imię łukasz,jestem z podkarpacia-Jasło,poprzednim moim autem był Leon 1m FR arl a teraz jestem w trakcie poszukiwan Audi a4 b7,pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...