Jump to content
0
MarcinRoz

Bi-ksenon światła drogowe same zmieniają się na mijania

Recommended Posts

Spotkał się ktoś z Was z takim przypadkiem? Podczas wchodzenia w ostrzejszy zakręt mając wł. "długie" same zmieniają się na mijania, a po wyjściu z zakrętu ponownie wracają na drogowe :facepalm:... Mam bi-ksenon bez skrętu ( kod 8q3 )

Piszę poprawnie po polsku<br /><br />Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .

Masz pewno funkcję automatycznych świateł drogowych, jak włączysz je "dwa razy" to funkcja auto przejdzie w tryb manualny i masz ciągle włączone światła długie. Przyjrzyj się ikonce od długich świateł.

53 minuty temu, JawoR36 napisał:

Masz pewno funkcję automatycznych świateł drogowych, jak włączysz je "dwa razy" to funkcja auto przejdzie w tryb manualny i masz ciągle włączone światła długie. Przyjrzyj się ikonce od długich świateł.

To prawda, jeżdżę na "auto" ale jak się to ma do jazdy w nocy? Teoretycznie funkcja "auto" zapewnia jedynie komfort automatycznego wł. świateł mijania... czy się mylę? Czytałem ten topic https://a4-klub.pl/topic/242434-przełącznik-świateł-wyjaśnienia-opcji-auto-oraz-opcje-coming-leaving-home/ w którym defacto mowa jest o b6,b7 ale temat dotyczy owej funkcji "auto" 

Edited by MarcinRoz

Piszę poprawnie po polsku<br /><br />Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .

Funkcja automatycznego włączania świateł, a funkcja asystenta świateł drogowych to co innego.

Dnia 15.08.2017 o 20:26, JawoR36 napisał:

Funkcja automatycznego włączania świateł, a funkcja asystenta świateł drogowych to co innego.

I o to mi właśnie chodziło :banan: a już się bałem, że mam coś uwalone. Auto kilka dni w użytkowaniu więc ciągle jakieś niespodzianki ( jak do tej pory same pozytywne ) Dzięki JawoR36 :hi: