Skocz do zawartości
IGNOROWANY

BRD 250/300ps


majsersztyk

Rekomendowane odpowiedzi

W BRD nie ma paliwa na taka moc a hybrydowych pompek tez chyba nikt nie robi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem pompki PPD do BRD zrobione chyba na Fratelli Bosio, dawały okolice 260 km na gtb2260vk. O właśnie mam link https://m.facebook.com/media/set/?set=a.10151868819491793.1073741963.295822321792&type=1

Edytowane przez danielstol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, majsersztyk napisał:

to ktory bardziej podatny na modyfikację?

Moim zdaniem z 2 litrówek w b7 chyba najlepsza baza to 8 zaworowy BPW. Blizniacza jednostka do 1.9 AVF i dlatego duża dostępność części tuningowych, wałki Sdi, pompki Firada itp.. U mnie w BPW siedzi GTB,Fmic,wydech przelot 2.5,usunięty egr i chłodniczka spalin, pompki na razie seria i chyba dlatego tylko niecałe 210 km. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel to jest hardkorowiec :P , już widzę jak długo takie BPW polata z takimi kreskami , jeżeli w ogóle uda Ci się takie osiągnąć :hi:

Jak chcesz mieć około 300 KM to kupuj 3,0TDI  i jak będzie zdrowe samym softem spokojnie zrobią Ci 270 kucyków, bez chodzenia po bandzie :D

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, piotrsob1 napisał:

Daniel to jest hardkorowiec :P , już widzę jak długo takie BPW polata z takimi kreskami , jeżeli w ogóle uda Ci się takie osiągnąć :hi:

Jak chcesz mieć około 300 KM to kupuj 3,0TDI  i jak będzie zdrowe samym softem spokojnie zrobią Ci 270 kucyków, bez chodzenia po bandzie :D

Dokładnie z tym 3.0 tdi to racja, ale moje BPW jak na razie śmiga z doładowaniem 1.9 bar i twardą odcinką ? i wszystko spoko. Prawdopodobnie wpadną jeszcze pompki Firada pasuje zrobić te 240km i 460 Nm i wtedy mu dam spokój już :-D Oczywiście wałek panewki i szklanki już wymieniłem na nowe bo już było kiepsko..  Moje Bpw ;-) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesi robia hybrydowe pompki do brd wlasnie na biosio koncowkach.

ale lepiej jest smienic na boacha od bkd np. albo innego silnika 16v na boschach. do wtedy zmieniasz koncowki na wydajniejsze do tego duze turbo i mozesz ponad 250 wykrecic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał parę złociszy na zbyciu to zamiast topić kasę w nasze padła wolał bym sobie wyskoczyć na wycieczkę do Niemiec : :decayed:

https://en.rentluxecar.com/auto/nissan-gt-r-2

:P

Sorry za OT.

Edytowane przez piotrsob1
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.08.2017 o 22:58, Karasik2 napisał:

pogadaj z Pawelkiwi

on ma grubo powyżej 200 Hp

 

 

Dla mnie mieć to ma oznaczać że z tego co się ma można korzystać :decayed:

Ja w BPW  mam 165 KM i już dwa razy motorówkę przyłapało na tłokach podczas lekkiej głupoty na śniegu ....

Silnik zgasł , próba ponownego uruchomienia a tu silnik stoi dęba :naughty:

Dopiero po ok pięciu minutkach tłoki się na tyle obkurczyły że dało się motorówkę uruchomić :P

Jakby było ponad dwieście to bym musiał na bank szukać już drugiego a może i trzeciego silnika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Karasik2 napisał:

@piotrsob1 odpukać latam już 4 lata bezawaryjne BRD 170km zrobione wg. hamowni 196

No z tym lataniem to musiał byś się trochę przyłożyć , żeby przy takiej mocy zrobić krzywdę motorówce :decayed::D

170 ->196 to podobny przyrost mocy jak u mnie 140->165 koników.

To są lajtowe programy, a mimo to w ekstremalnych warunkach uważać trzeba ...

Ciągłe korzystanie z takiej maksymalnej mocy może być niebezpieczne dla silnika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...