Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podgrzewane lusterka boczne - co, skąd i jak?


turborzeznik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem, nie mam podgrzewanych lusterek... jakież moje zdziwienie było kiedy to odkryłem, nie pytajcie... rozumiem że mogło by tego nie być w standardzie w jakimś reno czy innych citroenach ale w audi? 2011 rok? No cóż....

Czytałem tutaj na forum że można same wkłady wymieniać itd. że niby instalacja jest gotowa ale jeden musiał kodować drugi nie, jednemu pomogło innemu zaś nie, ktoś wie jak to z tym jest dokładnie? Bo może sprobuje zrobić to sam (Jeśli nie trzeba kodować, bo nie mam czym). Znalazłem jedną firmę ktora operuje na częściach uzywanych i za zrobienie lusterek podgrzewanych życzy sobie 800zł to chyba jakis żart, prawda? 

Zaraz podjade do serwisu audi zapytać ile oni tam sobie liczą za to.

Gdyby ktoś był taki dobry i znalazł mi np. Na ebayu czy allegro link do takich wkładów, zwłaszcza jeśli sprzedawca i produkt jest sprawdzony. 

-------------------------------------------

W serwisie jedna wkładka 70euro. Przy czym pan w serwisie powiedział ze może sie okazać że nie ma kabli w obudowach, może samochód "nie przyjąć" lusterek i potrzebne będzie kodowanie może też być tak, że trzeba będzie zrobić całą instalacje. Ceny za roboczogodziny też mają fajne, więc wolałbym kupić jakieś tanie wkładki i zaryzykować wymiane samemu. 

Edytowane przez turborzeznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkłady podgrzewane mam na sprzedaż z mojego po przebiegu 86xxx jak byś chciał

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro bede miał czas to sprawdze czy w ogóle inastalacje mam w obudowach lusterek, a najlepiej jak uda mi sie zalatwić miernik napięcia i sprawdzić czy w ogóle prąd dochodzi :) tylko jak wyczepic te dziadostwo? Podwazyc od dolu? 

Edytowane przez turborzeznik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechylasz górę do wewnątrz obudowy i od dołu podważasz na zewnątrz, wkład jest zamontowany na wcisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prądu nie będzie przy takich temperaturach na przewodach Chyba dopiero jak jest 5°C jest prąd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2017 o 08:44, skotmen napisał:

Prądu nie będzie przy takich temperaturach na przewodach Chyba dopiero jak jest 5°C jest prąd 

Wydaje mi sie ze to nie powinno miec zadnego znaczenia jaka temp. zewnetrzna jest. :D w tej chwili mam wazniejszy "problem"  nie ufam jakos elektronicznemu miernikowi poziomu oleju i musze gdzies bagnet kupic :/ a nie wiem gdzie :D

Dnia 17.08.2017 o 22:33, l2k2 napisał:

Przechylasz górę do wewnątrz obudowy i od dołu podważasz na zewnątrz, wkład jest zamontowany na wcisk.

Bede mial chwile to tak wlasnie zrobie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może spróbuj poszukać lusterek na alle z opcją podgrzewania, swoje sprzedaj i może się okazać, że będziesz mieć lusterka podgrzewane za małe pieniądze. Kolor nie istotny, bo wystarczy przełożyć obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, moodway napisał:

Może spróbuj poszukać lusterek na alle z opcją podgrzewania, swoje sprzedaj i może się okazać, że będziesz mieć lusterka podgrzewane za małe pieniądze. Kolor nie istotny, bo wystarczy przełożyć obudowę.

Ale tak czy siak musze sprawdzic czy inatalacja jest na 100% :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Mam pytanie odnośnie wkładów lusterek podgrzewanych dają efekt ciepła można odczuć dotykając lusterko... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...