Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Na imię mam Łukasz i jestem z Bełchatowa [łódzkie] - posiadam audi A4 B6, które nabyłem z końcem poprzedniego roku

Samochód sprawia dużo frajdy, ale mam świadomość, że może jeszcze więcej. Forum czytam od dłuższego czasu [dzięki informacją z forum udało się rozwiązać i naprawić kilka usterek, a nawet kupić "kilka gratów"] jednak nadszedł czas większych zmian w samochodzie - czyt. będę potrzebował waszej pomocy.  

Edytowane przez takexlife
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Spoiler

jakas osoba do pomocy w temacie  odblokowanie pelnego fisu  posiadam manetke z avanta   pacjent  a4b6 AVF 2003   rumia-gdynia okolice

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy. Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wszystkim, mam na imię Michał, jestem z Poniatowej (woj. Lubelskie). 

Tak się składa, że od niedawna jestem posiadaczem Audi A4 B5 Avant 99r, 1,8 T Quattro.

Mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedź na nurtujące mnie pytania w związku z moim autkiem, sam także służę pomocą w miarę możliwości.

Pozdro dla wszystkich Audi maniaków ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem klubowicze,

od niedawna jestem posiadaczem A4 B6 Avant, 1.9TDI, 130bhp z 2003 r.

Fura w świetnym stanie, na liczniku tylko 71k mil (mieszkam w UK), silnik i skrzynia działają bez zarzutu, a karoseria jest zdrowa jak cycki 20latki. 

Z gadgetów to mam jakieś tam szyberdachy, czujniki z tyłu i przodu, a także zapasowe koło ;)

Niestety mam kilka drobnych bolączek, które mam nadzieję rozwiązać z waszą pomocą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć , jestem Marcin :) już troszkę czasu śledzę co się dzieje na forum i postanowiłem się wyłonić :D
pochodzę ze Świętokrzyskiego, okolice Sandomierza, a mieszkam w DE obecnie.
Posiadam Audi A4 B6 Avant 2004 AVF LZ5F, dzięki forum złapałem bakcyla na podrasowanie mojej furki, oglądając wasze świetne projekty:)
Myślę że dzięki forum nawiążę nowe znajomości i forum pomoże w dalszym modzeniu z Audi :D

Pozdrawiam Serdecznie
        Marcin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Dzień dobry!

 

Dzisiaj po ponad pół roku poszukiwań stałem się mega szczęśliwym posiadaczem poszukiwanej od dawna ślicznotki, a mianowicie A4 b8 w avancie w kolorze Quartz Gray Metallic z rocznika 2008 z mega niskim i co najważniejsze autentycznym przebiegiem 101tyś km oraz dość bogatym wyposażeniem(ledy, bixenon, panoramiczny dach, elektryczna klapa bagażnika, parktronic przód + tył , czujniki zmierzchu, deszczu, prawdopodobnie MMI 2G(przyciski na środkowej konsoli + pokrętła bez joysticków i zmieniarka na 6 płytek + navi w bagażniku) i inne) w dosyć przystępnej jak na wyposażenie i rocznik cenie. Sukcesywnie planuję kilka rzeczy wymienić, tak aby samochód jeszcze bardziej cieszył oko i sprawiał frajdę z jazdy nim.  Po pierwszych przejażdżkach jestem w szoku jak wygodny jest to samochód i jak dobrze się prezentuje. Jak trochę ochłonę z emocji to wrzucę jakieś zdjęcia w odpowiednim dziale żeby się pochwalić.

Samochód ten dla mnie ma służyć głównie jako środek transportu na weekendowe wypady i sprawiać radość z bezcelowej jazdy nocą, na co dzień jeżdżę służbowym stąd też wybór padł na silnik benzynowy, docelowo szukałem 2.0TFSI 211KM, ale ostatecznie 1.8TFSI 160KM z Multitroniciem daje całkiem radę(w planie jakiś chip i lekkie mody na 200+) 

 

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać Kolegę ;-)
Frajda z jazdy jest w każdej audicy [emoji106] Niech służy I cieszy!
Pozdroo

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...