Skocz do zawartości
IGNOROWANY

wyciągnięcie dławika


ziomek435

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. pytanie brzmi mam zasilanie 6 z reduktora , reduktor ac r01 czerwony do 250 km. mapę mam teraz zrobioną na ok 220 koni i czy pomoże wyjęcie dławika z wielozaworu zamiast zmiana zasilania na 8. kolega mówi że niby pomoże czekam na wasze zdanie. logi mam porobione auto nie ma problem z mieszanką jest za mało gazu przy ostrej jeździe i nie idzie tak jak ma jechać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasilanie masz na miedzi czy faro? mam ten sam reduktor i program na 224 KM, faro 6mm i spokojnie daje radę. a jakie wtryskiwacze masz zamontowane. czy nie trzeba czasem większych dysz do wtrysków? u mnie gazownik rozwiercał dysze gazowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kwiator napisał:

Zasilanie masz na miedzi czy faro? mam ten sam reduktor i program na 224 KM, faro 6mm i spokojnie daje radę. a jakie wtryskiwacze masz zamontowane. czy nie trzeba czasem większych dysz do wtrysków? u mnie gazownik rozwiercał dysze gazowe.

miedź mam 6 . wtryski mam baracuda 115 dysze całkiem wyciągnięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 m faro 6mm na internetach kosztuje 5 zł, miedź 8 zł. do tego złączki jakieś myślę że max 100 dasz za graty. jeżeli samemu zrobisz to free, jeżeli gazownik to 100-150 za robotę weźmie.

Edytowane przez kwiator
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem w ramach reklamacji. Na forum się dowiedziałem. Nie było problemu. Efekt od razu odczuwalny. Minimum to 8 miedź. Człowiek całe życie się uczy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC-R01 jest tak specyficznym reduktorem, że potrzebuje dużego zapasu LPG na zasilaniu, wtedy jako tako trzyma ciśnienie.

Miedź 6 jest w stanie obrobić tą moc. Dławik wywal, a przy okazji można delikatnie rozwiercić wielozawór i zaworek przy filterku fazy ciekłej jak i miejsca zakończenia miedzi gdyż baryłki mogły ją delikatnie ścisnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...