Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Halogeny przednie - niezgodność przy bezpiecznikach


peju

Rekomendowane odpowiedzi

Mechanik dokonywal u mnie pewnej naprawy gdzi sciagal przedni zderzak. Po naprawie nie swieca mi sie przednie halogeny - dziwne, bo raz wywala ten komunikat po odpaleniu auta a raz dopiero gdy sie probuje wlaczyc halogeny - stad nie udalo sie tego zdiagnozowac od razu. gdy do niego zadzwonilem bylo juz za pozno, mowil ze mogl zapomniec je podlaczyc.

teraz dalem auto do innego mechanika przy okazji innej usterki i poprosilem o podlaczenie halogenow. okazalo sie jednak ze sa podlaczone. nasz trop padl wiec na bezpieczniki.
chcialem sie zorientowac ktory jest do czego ale wobec tego co znalazlem w necie, mozna by rzec ze sa to same dezinformacje.

linki:

http://www.vwgolf.pl/dane-techniczne/audi-a4-b7/bezpieczniki-audi-a4-b7/
 

Na forum A4 jest podane ze to bezpiecznik nr 19 i prad 10A. Na forum VW podali ze tez 19 ale prad 15A.
I najlepsze jest to, ze nie mam tego bezpiecznika a tylne przeciwmglowe mi sie swieca. Komunikat na FISie wyraznie mowi o przednich.
Nie wiem wiec o co chodzi z tymi bezpiecznikami i czy to ich wina czy cos jeszcze?

IMG_20170817_203037.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a za co odpowiada bezp. nr 19 jesli wg rozpiski sa to przeciwmgielne i mi bez tego bezpiecznika sie swieca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...