Skocz do zawartości
IGNOROWANY

S4 B6 - lokalizacja originalnego modulu bluetooth ?


Bastek333

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegow.

Czy ktos wie gdzie powinien byc zlokalizowany oryginalny modul bluetooth w S4 B6 (fotele oczywiscie recaro elektryk) - radio to RSN-E (o ile dobrze rozpoznaje - duzy wyswietlacz i pod spodem DVD i 2 karty)...

 

Radio ma opcje TEL wiec chetnie bym jej uzywal :) gdyby tylko bluetooth byl - napis po wlaczeni radia na tel - telephone not installed 

 

Telefon mi zadnego BT w aucie nie znajduje (chyba ze trzeba to jakos odpalic na radiu a nie wiem jak)

 

Ktos pomoze gdzie szukac modulu zeby miec pewnosc czy BT jest czy nie?

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak telefon nie znajduje to Bluetooth brak. Jak coś szukaj pod fotelem pasażera. Poza tym możesz sprawdzić kodowanie Navi.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak telefon nie znajduje Ci BT to raczej go nie ma. Przycisk TEL jest w każdym RNS-E niezależnie od tego czy w aucie jest BT czy go nie ma.
Fabrycznie moduł BT jest nie tyle pod fotelem pasażera co pod nogami pasażera w plastikowej obudowie. Żeby zobaczyć czy on tam jest nie trzeba demontować fotela. Wystarczy zdjąć osłonę progu i podnieść wykładzinę podłogi do góry i będzie go widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kdawid napisał:

jak telefon nie znajduje Ci BT to raczej go nie ma. Przycisk TEL jest w każdym RNS-E niezależnie od tego czy w aucie jest BT czy go nie ma.
Fabrycznie moduł BT jest nie tyle pod fotelem pasażera co pod nogami pasażera w plastikowej obudowie. Żeby zobaczyć czy on tam jest nie trzeba demontować fotela. Wystarczy zdjąć osłonę progu i podnieść wykładzinę podłogi do góry i będzie go widać.

Dziekuje - sprawdze wskazane miejsce - bo juz fotel wyogladalem a pod nim podloga nie jest dzielona wiec dostepu nie ma - fakktycznie sciagne prog i odchyle wykladzine...

 

Zapewne nie ma ale jak nie sprawdze to nie bede wiedzial :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie musi BT nie być, najlepiej sprawdzić vag'iem jak znajdzie bodajże moduł 77 to już prawie jesteśmy w domu, czasami nie wiadomo dlaczego nawet jak jest to go nie znajduje, najszybciej w adaptacjach wyłączyć bluetooth, wyciągnąć kluczyk ze stacyjki, odczekać chwilę włączyć zapłon znowu moduł77 adaptacje i włączyć moduł, miałem 2 takie przypadki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...