Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Uszkadzajacy się przeplywomierz


Monsterro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z przepływką... miałem uszkodzoną więc kupiłem nową denso po 1.5mies. Padła myślałem że wrażliwa więc kupiłem druga a ta oddałem na gwarancji teraz minęły niespełna 2 m-ce i znów padła. W błędzie pisze sygnał niestały... Ale co to powoduje ? Kupię kolejna i objawy znów znikną na 1.5 miesiąca? Bezsens. Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może trafiałeś na wadliwe sztuki albo te Denso są ogólnie słabe jakościowo. Rozwiązanie to kupić oryginalny przepływomierz- w ASO lub sprawną używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz właśnie zamówiłem oryginał używkę jak wytrzyma dłużej niż 2 msce to po prostu denso co do przeplywek to szais a cena nie mała... A jeśli nie wina firmy to co może odpowiadać za uszkodzenie ... słyszałem że jakaś usterka mechaniczna ale jaka... nwm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dolot masz seryjny? Filtr cały? Nie jest usyfiony po stronie między filtrem a turbo? Zobacz czy przypadkiem nie ma tam oleistego osadu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolot seryjny. Filtr zmieniam co 7000km ten aktualnie ma ok 2tys. a wewnątrz praktycznie susza brak śladów lepkości... komputer wczoraj nie wykazał żadnego błędu a samochód po raz 3 zachowuje się identycznie jak przy końcu poprzednich 2 przeplywek. Także check murowany... dziś jade po ori.uzywke przeplywke... zobaczymy po zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy wilgotność powietrza ma wpływ na jego prace ponieważ dzisiaj autko jeździ jak nowe i wszystkie objawy ustały... może denso jest podatne lub wrażliwa na wilgotne powoetrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś już miał podobny kłopot bo trochę czasu minęło.... zapraszam ponownie do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz naprawdę wyjątkowego pecha do tych przepływomierzy, one normalnie nie padają:( na używanym oryginale auto jeździło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, majkel_majki napisał:

Masz naprawdę wyjątkowego pecha do tych przepływomierzy, one normalnie nie padają:( na używanym oryginale auto jeździło?

Tak zanim się zepsuł był oryginał a teraz mam 2 nowe które działy tak jak wcześniej pisałem do 2 miesięcy od założenia.

 

22 godziny temu, majkel_majki napisał:

Masz naprawdę wyjątkowego pecha do tych przepływomierzy, one normalnie nie padają:( na używanym oryginale auto jeździło?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może problem leży w instalacji elektrycznej do przepływki / np. chwilowe zwarcie lub utrata sygnału/ lub w sterowaniu napięciem na grzałce przepływki przez sterownik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej szukałbym winy w mizernej jakości zamienników. Kup może używany przepływomierz, ale sprawny i oryginalny żeby móc potwierdzić lub zaprzeczyć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdź kable od instalacji wtyczki może gdzieś są przepalone i idzie zwarcie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...