Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4-klub.pl najlepsze forum :)


Dawid231

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chciałem się podzielić swoimi wrażeniami na temat tego forum. Otóż zarejestrowałem się jakoś 2 lata temu. W między czasie zmieniłem auto dwa razy i już nie jestem posiadaczem audi(teraz golf V) :(( Na początku mojej przygody z forum znalazłem tu bardzo wiele manuali i pomocnych odpowiedzi. A także wiele razy pomagano mi na pw itd. Po dwóch latach loguje się na forum żeby o coś zapytać , o coś co nie ma nic wspólnego z audi i dostają pomocna odpowiedź od ręki. I tak miło mi pomagano wiele razy. 

Chciałem powiedzieć po prostu że na tym forum są zarejestrowani mega pozytywni ludzie ,życzliwi ,pomocni . Nigdy nie usunę konta z tego forum :) Dziękuję Wam wszystkim !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarty zartami ale czasem jak mysle jakie auto bede chcial za kilka lat kupic, to istnienie tego forum praktycznie wyklucza inne pozycje niz Audi A4 :D Nikt chyba nie ma takiego community... forum bmw to zenada w porownaniu z nami ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

W pełni przyłączam się do opinii Kolegów.

Nie przesadzę pisząc, że obecność na forum umożliwiła poznanie prawdziwych pasjonatów, ludzi b.serdecznych, pomocnych, życzliwych a przy tym dysponujących olbrzymią wiedzą na temat aut marki 0000.

Znajomości z virtualu coraz częściej przechodzą do realu.

Dzięki takim osobom i ich podejściu "A4-klub.pl" tętni życiem, czego nie można powiedzieć o wielu innych forach...

Oby takie relacje trwały jak najdłużej.

PS. Na pewno taki obraz forum/klubu ma wpływ na wybór auta/marki przez wiele osób.

Serdecznie pozdrawiam Klubowiczy :D

 

 

 

 

 

Edytowane przez black4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...