Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Repliki


LySyKilla

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak jestem tu swierzak ale A4 juz mam jakis czas. Ale nie w tym rzecz zmieniam fele z 16 na 18 225.40.18 ale nie o rozmiary mi chodzi. Znalazlem felgi repliki A8 RS4 wygladaja niezle AUDI STYLE REPLICA ALLOYS ale jestem ciekaw co wy o tym myslicie. AAA i jeszcze jedno pytanko do fachmanow czy A4 1.9 TDI quattro rozni sie w wysokosci zawiechy od innych?? :quattro:

I juz po krzyku bylem zobaczylem kupilem a wyglada to mniej wiecej tak

DSC00070.jpg

[ Dodano: 04-03-2007, 19:46 ]

Brak uwag no coz malo popularny jestem hehehe moze dlatego ze mam garba i ciagne lewa noge za soba no nic jak siedze w aucie nie widac az tak bardzo hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LySyKilla, bardzo mi się podobają, tylko kierownice masz po złej stronie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne, fajne. Nawet choruję na takie do swojego Avanta.

Cenowo, tak jak pisza na stronce, czy cos urwałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosztowaly mnie 450 funtow ale kupilem w innym miejscu okolice Brentwood a dokladne Basildon Nie chcialem zamawiac dopoki nie zobacze. Chlop mial tam ten sam wzor ale dwa rodzaje te co mam to polerowane wykanczane diamentem czyli niestety na zime i sol na drogach sie nie nadaja. A kierownica czy nie z tej.... tutaj gdzie jestem sie nada :a4fan:

ładnie... :wink: nie ma to jak porządna fela :cool: ...o ile obnizyles zawias :question:

nie obnizalem :D:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kierownica czy nie z tej.... tutaj gdzie jestem sie nada

A ciekaw jestem czy bieg np jedynka jest przy lewej nodze w góre wrzucany, nigdy nie siedziałem w wersji z wysp. :question: przypuszczam , że tak jest, ale proszę o odp.W sumie to inaczej bym sobie nie wyobraził wrzucania biegów.

[ Dodano: 06-03-2007, 14:19 ]

Ps. sorki za zmiane tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już miałeś obniżony bo ja mam 17 i wyżej stoi.

Albo tak...dziwne powinna stac nieco wyzej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ciekaw jestem czy bieg np jedynka jest przy lewej nodze w góre wrzucany, nigdy nie siedziałem w wersji z wysp. :question: przypuszczam , że tak jest, ale proszę o odp.W sumie to inaczej bym sobie nie wyobraził wrzucania biegów.

Biegi i wszystko inne jest tak jak wszedzie. Niekiedy ktos mnie pytal czy gaz jest po lewej itp ale nie wszystko jest normalnie oprocz kiery no i wycieraczki cisna w inna strone hehe ale to szczegol.

Albo tak...dziwne powinna stac nieco wyzej

Jak zmienialem sprezyny z tylu na nowe bo stare sie ulamaly :lol: i bylem po nowe kolezka w serwisie mi mowi ze ta wersja ma nieco inne zawieszenie tzn A4 quattro 1.9TDI 110 ma z lekka nizszy zawias niz inne A4 i musi mi zamowic sprezynki bo do mojej nie ma :a4fan::quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...