Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lakiernik Gdańsk szukam


lewiatan1989

Rekomendowane odpowiedzi

Bry dzień, 

Poszukuję dobrego i zarazem niedrogiego lakiernika z Gdańska lub okolic (jestem świadom,  że dobry i tani nie zawsze idzie w parze,  ale wiem też,  że jest gro lakierników którzy nie posiadają wypasionych warsztatów a znają się na swojej pracy -  niestety po wyprowadzce do Gdańska nie mam tu nikogo z pistoletem) 

Muszę trochę moją czarną perełkę doprowadzić do ładu po bliskim spotkaniu z samochodem mojej rodzicielki :-/

Do robienia zaprawki nad kołami, wspomniane wyżej przetarcie na łączeniu zderzaka tylnego i tylnego nadkola i w zależności od kosztów poprawienie całego tylnego zderzaka. 

Ktoś?  coś?  

Pozdrawiam, 

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem lakiernika i dziś odstawiłem samochód,  także temat można zamknąć. 

W rezultacie będzie malowany przedni i tylny lewy błotnik i tylny zderzak koszt 800 zł. 

Ciekawe jak wyjdzie.  

 

Aktualizacja :

Samochód oddałem do malowania we wtorek o 8.00.  W środę o 12 był do odbioru.  

Kolor dobrany bardzo dobrze,  pomalowane idealnie bez żadnych niedoróbek.  

Błotnik przedni 250

Błotnik tylny 250

Zderzak 300

Edytowane przez lewiatan1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to daj jeszcze może kontakt na niego, komorę ma czy w szopie ? Jak z terminami ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W garażu,  ale schludnym.  

Starszy facet maluje ale ma rękę.  

Nie ma w lakierze ani farfocli ani innych syfów.  Co do terminów ja dzwoniłem do niego w piątek w poniedziałek rano pojechałem - obejrzał ocenił,  powiedział ile za co,  we wtorek rano odstawiłem w środę do południa  odebrałem.  

https://www.olx.pl/oferta/lakierowanie-prace-blacharskie-CID619-ID5ayz9.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłeś kolego odnośnik do zewnętrznej strony internetowej z ogłoszeniami jako kontakt, a szkoda bo po roku osobiście szukam lakiernika w Gdańsku i link jest już nieaktywny ? może masz jeszcze numer kontaktowy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Też szukam lakiernika w Gdańsku, mam małą rudą do zrobienia na klapie, ma ktoś kogoś do polecenia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2022 o 22:04, byradzio napisał:

Hej

Też szukam lakiernika w Gdańsku, mam małą rudą do zrobienia na klapie, ma ktoś kogoś do polecenia? 

ja klapę malowałem swojego czasu w BDK na Lubowidzkiej (tam gdzie Benepol) z malowania jestem zadowolony z tym że żeby zrobić to dobrze należy wyciąć szybę, a z jej ponownym montażem może być różnie, wtedy zamiennik z pilkingtona to jakieś 600-700zł.

W zeszłym roku korzystałem także z serwisu reetz na osowej, malowałem zderzaki, listwy drzwi i lotkę klapy.

w obu przypadkach ceny dosyć spore, ale ja jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...