Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podmalowanie przedniego błotnika oraz spód drzwi


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w swojej a4 b6 mam  trochę do podmalowania głównie chodzi mi o rant przedniego błotnika. Mam kolor LZ9W patrzyłem za używkami ale bardzo mało a jak już są to gorsze niż mam. Kupował ktoś może taki lakier w spray na allegro i może polecić ze dobierają w miarę dobrze ;) ?  Lakier chce wykorzystać jeszcze do drzwi jak otwieram to na dole jest delikatnie ruda. Błotnik raczej na tymczasem żeby aż tak nie szpecił jak znajdę w lepszym stanie to zmienię a teraz chciałbym chociaż zamaskować rudą . Korozja bierze lewy błotnik prawy się niby trzyma. Błotniki zdejmę bez ściągania zderzaka ? oba chce zabezpieczyć od środka. Mam jeszcze b5 ale nigdy nic z karoseria nie robiłem bo w super stanie i nawet nie wiem jak się do tego zabrać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego to tylko zaprawka na chwile dosłownie na chwile:) Mam mały kompresor też mogę pomalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak robić to porządnie, spraj się do niczego nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spray sobie daruj, pierwsza sól go "zje",co do demontażu można bez ściągania zderzaka , ale więcej roboty , zdjęcie zderzaka to 10min, trzeba też zdjąć osłony plastikowe progów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem fakt i błotnik który zostaje teraz zjedzony przez rdze leci na złom a przeglądam na olx może kupie serie w kolorku :) w dobrym stanie. Kolego na dole wiem ze pod listwa są śróby  a z góry pewnie trzeba lampe wyjąć i tam gdzies jest co łączy sie z zderzakiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można z góry po wyjęciu lampy ale wygodniej jest zdjąć nadkola( i tak trzeba zdjąć) i 3 nakrętki odkręcasz na stronę , później wyjmujesz kratki halogenów i tam jest po jednej śrubie , zderzak zdjęty, listwy progów masz przykręcone po 10 śrub z góry i od dołu, z góry musisz zdjąć maskownicę tylko delikatnie bo zaczepy są delikatne i urywają się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...