Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Praca silnika Audi A4 B8 1.8 TFSI 170 KM


drakoa4

Rekomendowane odpowiedzi

https://youtu.be/I1haT-T5SOM

 

 

witam czy mógłbym ktoś posłuchać czy ta praca mojej czwóreczki jest prawidłowa... wcześniej miał ten sam silnik lecz przed liftem i wydaje mi sie że trochę lepiej pracował.. jakie jest wasze zdanie tak wyglada normalna praca tego silnika ? Dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam gorąco 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, drakoa4 napisał:

https://youtu.be/I1haT-T5SOM

 

 

witam czy mógłbym ktoś posłuchać czy ta praca mojej czwóreczki jest prawidłowa... wcześniej miał ten sam silnik lecz przed liftem i wydaje mi sie że trochę lepiej pracował.. jakie jest wasze zdanie tak wyglada normalna praca tego silnika ? Dzięki za odpowiedzi

 

pozdrawiam gorąco 

Kolego wszysto jest w porządku. Te silniki tak carakterystycznie cykają. U mnie jest dokładnie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to cykanie mnie zmartwiło. Zastanawia mnie jeszcze jedno z przodu przy lewym kole tez słyszę jakas nierówna prace ale nie jestem wstanie zdiagnozować co to jest po otwarciu maski tez nic nie słychać może jestem za bardzo wyczulony i dlatego hehe ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  mam ten sam objaw takie jakby cykanie,  dodam że wcześniej tego nie miałem .  Właśnie oddałem auto do serwisu i okazało się że to wariator faz rozrządu. Oprócz cykania jeszcze na luzie jak dodawalem  gazu to powyżej 4 tys obrotów wskazówka nie chciała pójść (nie wiem czy wszedł w tryb awaryjny czy co). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Kamil Golenia napisał:

Witam,  mam ten sam objaw takie jakby cykanie,  dodam że wcześniej tego nie miałem .  Właśnie oddałem auto do serwisu i okazało się że to wariator faz rozrządu. Oprócz cykania jeszcze na luzie jak dodawalem  gazu to powyżej 4 tys obrotów wskazówka nie chciała pójść (nie wiem czy wszedł w tryb awaryjny czy co). 

Na luzie te silniki wchodza tylko do 4tys obr/min, takie ograniczenie fabryczne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...