Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6] AWX czy aby napewno 130 KM?


kamyk128

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Czy może być AWX o mocy mniejszej niż 130 km? Mam wątpliwości ponieważ wydaje mi sie ze jak na 130 km trochę słabo przyspiesza. Silnik pracuje równomiernie w cały zakresie obrotów. Jak poznać po silniku ile ma mocy 90, 110 czy 130?

Pozdrawiam Adrian :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

silniki o oznaczeniu AWX miały dokladnie 131 kucorów ....

p.s innych AWX-ów nie było .... :wink:

widac ze twojemu cos dolega ... bo generalnie one nigdy nie mialy 131 kucy ........ zawsz były jakies gratisy od fabryki .... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gratisach słyszałem :biggrin: Odjeżdża mnie Golf III 1.8 90 km :evil: Jakie powinien mieć przyspieszenie 0-100 km/h? Da sie poznać czy jest to na pewno AWX, może został wymieniony po grzmocie. Scenariusz jak z horroru ale jest możliwy :evil:

Dodam jeszcze ze mam 5 biegową skszynie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gratisach słyszałem :biggrin: Odjeżdża mnie Golf III 1.8 90 km :evil: Jakie powinien mieć przyspieszenie 0-100 km/h? Da sie poznać czy jest to na pewno AWX, może został wymieniony po grzmocie. Scenariusz jak z horroru ale jest możliwy :evil:

Dodam jeszcze ze mam 5 biegową skszynie.

a moze masz AVB (1.9 TDI PD 101 KM) .... :question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naklejce w komorze silnika jest AWX i w papierach tak samo, ale jeśli silnik jest wstawiany inny :confused: to lipa . Jutro zrobię zdjęcia silnika. Są jakieś widoczne różnice między AWX a AVB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na naklejce w komorze silnika jest AWX i w papierach tak samo, ale jeśli silnik jest wstawiany inny :confused: to lipa . Jutro zrobię zdjęcia silnika. Są jakieś widoczne różnice między AWX a AVB?

czy przypadkiem nie masz kodu silnika wybitego NA SILNIKU :exclaim: :question::bicz:

i sugeruje diagnoze silnika, najpierw vag, potem hamownia

jak wszystko będzie ok to znaczy, że marny z ciebie kierownik jak objeżdza cie 90 konny paździoch :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dostarczam obiecane zdjęcia silnika niestety nie są za dobre bo robiłem je telefonem :confused: .

KLIK 1

KLIK 2

KLIK 3

KLIK 4

KLIK 5

KLIK 6

A kodu silnika nie mogę wypatrzeć na bloku :frown: .

marny z ciebie kierownik jak objeżdza cie 90 konny paździoch :twisted:

Wolał bym taką wersje zdarzeń :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz jakieś zdjęcie z założoną osłoną silnika ??

ja w gratisie od firmy dostalem 6 kuców....tz shamowany po 45 tys km miał 136 KM...

Ja dostałem 24KM :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety teraz nie mam. Tak na szybko znalazłem z ogłoszenia na Allegro identyczna tyle ze ja mam srebrną a tak to są takie same. Mam jedna literkę czerwoną. KLIK

Dzięki Pre_pl :smile: a ja szukałem z boku silnika :confused: Jutro sprawdzę i napisze co z tego wynikło :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O gratisach słyszałem :biggrin: Odjeżdża mnie Golf III 1.8 90 km :evil: Jakie powinien mieć przyspieszenie 0-100 km/h? Da sie poznać czy jest to na pewno AWX, może został wymieniony po grzmocie. Scenariusz jak z horroru ale jest możliwy :evil:

Dodam jeszcze ze mam 5 biegową skszynie.

Dolaczam sie do pytania jakie 1.9tdi 130KM powinno miec przyspieszenie?Ja mam 6-biegowa skrzynie w avancie i mam ok 10s do 100km/h.Ma ktos lepszy wynik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolaczam sie do pytania jakie 1.9tdi 130KM powinno miec przyspieszenie?Ja mam 6-biegowa skrzynie w avancie i mam ok 10s do 100km/h.Ma ktos lepszy wynik?

Seria 9,9 do 100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm u mnie jest ciekawa sytuacja bo Passata mam z tym sama motorownia- odczucia z jazdy calkiem inne. Z tego co wiem, roznia sie od siebie skrzynia (chociaz oba autka 5-biegowe). Passat jest niby bardziej zwawy i szybciej wkreca sie na obroty, ale gdy patrzymy na rzeczywiste osiagi to wg. predkosciomierza Audi jest jednak szybsze. Poza tym przy wyzszych predkosciach Pasiak "meczy sie " szybciej, A4 lepiej przyspiesza w tym zakresie predkosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na szybko znalazłem z ogłoszenia na Allegro identyczna tyle ze ja mam srebrną a tak to są takie same. Mam jedna literkę czerwoną. KLIK

Z osłony silnika(jeśli nie byla wymieniana) wynika, że Twoj silnik to AWX. Ja mam AVB (100 koni) i osłona rózni sie tylko kolorem TD"I" avbus2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie jest wszytko wporzadku silnik jest AWX :biggrin: sprawdziłem po numerach silnika których wcześniej nie mogłem znaleźć :redface: Przyspieszenie jakie udało mi sie zmierzyć to 11,5 do 12 sekund :evil: cos jednak jeszcze piszczy w tym silniku :evil: VAG nic nie wykazał.

Pozdrawiam Adrian :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

U mnie jest wszytko wporzadku silnik jest AWX :biggrin: sprawdziłem po numerach silnika których wcześniej nie mogłem znaleźć :redface: Przyspieszenie jakie udało mi sie zmierzyć to 11,5 do 12 sekund :evil: cos jednak jeszcze piszczy w tym silniku :evil: VAG nic nie wykazał.

no to niezły kibel z tego AWX'a ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...