Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Matowienie lamp


thogal

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mama pytanie czy wszystkie lampy z b5 polift matowieją ??Czy są z kloszem szklanym a inne plastik?? Miałem wcześniej lampy i nie miałem z tym problemy a po wymianie zaczęły robić się mleczne.

Czytałem żeby lepiej świeciły to wymienia się soczewkę i to wystarczy żeby na żarówce h7 poprawiło się pod warunkiem że odbłyśnik jest w miare ok. Pytanie jaka soczewka najlepiej pasuje i najlepszy efekt daję ??Hella 3 czy intermo czy soczewka z q7 bo też co nie którzy wkładają ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkie polifty mają plastikowe klosze.lampy przedliftowe bosch i valeo mają szklane.wymiana samej soczewki raczej niewiele pomoże,ew czyszczenie tej co masz.najlepiej podchodzą hella 3 i intemo.mijania mają porównywalne czyli bardzo dobre,za to drogowe intemo ma dużo lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie dobrze że plastik. świecenie tych lamp to porażka jazda jak ze świeczką. Podobno te hella 3 i intemo jakieś lepsze wykonanie mają i że to pomaga. Sprawdzę odbłyśniki i ich stan może trzeba je zregenerować a jak nie to spróbuje te soczewki zmienić. Jazda w dzień na światłach mijania to porażka bo powoduje wypalanie lamp. W dzień poprawia bezpieczeństwo a w nocy je pogarsza :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, thogal napisał:

Jazda w dzień na światłach mijania to porażka bo powoduje wypalanie lamp

załóż sobie światła do jazdy dziennej.a te soczewki o których mówisz to nie wystarczy ich założyć w miejsce starych.jest sporo rzeżby.i to sa projektory bi xenonowe

poczytaj sobie ten temat https://a4-klub.pl/topic/130216-rezanie-bixenonu/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...