Skocz do zawartości
IGNOROWANY

kieruneczki na błotnikach - wymiana (pytanie) [B5]


rafalekx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam pytanko: Jak wymienić i na jakie najlepiej kieruneczki na błotnikach? Oczywiście chcę wyrzucić pomarańczowe i wstawić inne, pewnie białe :wink: Ale mile widziane jakieś inne propozycje... Przede wszystkim - jak demontować stare?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem takie:

Gdzie kupiles, ile dales? Bo ja moze kup[ie te na allegro za 7,50 sztuka chyba :lol: Wazne ze biale :wink: Ej ale tym srubokretem to tak na chama? Kurde nie chce polamac :lol: Dobra moze sobie poradze... Dzieki za info! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiles, ile dales? Bo ja moze kup[ie te na allegro za 7,50 sztuka chyba :lol: Wazne ze biale :wink: Ej ale tym srubokretem to tak na chama? Kurde nie chce polamac :lol: Dobra moze sobie poradze...

Na allegro sa :wink: rowniez mam cleary polecam wyglada to swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej nie srubokretem :rolleyes: szkoda starych migaczy no i lakieru... proponuje moj opatentowany sposob, a mianowicie twarda kartka papieru ktorą wsowamy pod stary migacz i metalowy pilnik do paznokci ktory delikatnie wsowamy pomiedzy kartke a migacz (patrzac od przodu auta) dociskamy do oporu a poźniej podwazamy do gory i juz wyjęty :biggrin:

A co do bialych zwyklych migaczy z allegro za 7,50 sztuka to osobiscie sam kupilem u sprzedającego o nicku simonsage koles jest z Rybnika i jestem zadowolony, przesylka ekspres wplacilem kase w poniedzialek rano, a we wtorek popoludniu mialem paczke w domu. Jak ktos chce widziec jak wyglądają biale migacze na bordowym aucie to dac cynk to posle foto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos chce widziec jak wyglądają biale migacze na bordowym aucie to dac cynk to posle foto

Oki to poślij mi te foty, chętnie zobaczę, bo ja chyba też od tego gościa kupię :wink: Aaaa no i dzięki za info :exclaim: Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiles, ile dales? Bo ja moze kup[ie te na allegro za 7,50 sztuka chyba :lol: Wazne ze biale :wink: Ej ale tym srubokretem to tak na chama? Kurde nie chce polamac :lol: Dobra moze sobie poradze... Dzieki za info! Pozdrawiam!

http://www.mtuning.pl/sklep/product_info.php?cPath=34_67&products_id=153

Patrzyłem również na Allegro, ale te najbardziej mi się podobały. Niektóre cleary wyglądają jakby oko żaby, którą najechał samochód ... :rotfl:

np. http://www.allegro.pl/item168519215.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre cleary wyglądają jakby oko żaby, którą najechał samochód ... :rotfl:

np. http://www.allegro.pl/item168519215.html

bardzo trafne spostrzezenie i 100% porównanie :rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...