Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ten moduł bluetooth bedzię działał?


TecMarq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Znalazłem na allegro taki oto adapter bluetooth : http://allegro.pl/kabel-zlacze-adapter-ami-mmi-bluetooth-usb-audi-vw-i6915435331.html

Pytanie czy to będzie działać w mojej a4 b8?Może ktoś z tym miał już do czynienia? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam i korzystam  - bardzo fajnie działa, nie ma problemu z połączeniem telefonu jednocześnie do mmi jako zestaw głośnomówiący i do tego wihajstra po a2dp. Musisz mieć port AMI ofc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z połączeniem telefonu? czy po po podłaczenmiu również odbiera rozmowy i wyświetla je na MMI? Pokazuje zasięg? mozna sterować muzyką z poziomu MMI czy tylko przez telefon ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie ja kupiłem te urządzenie dla siebie i nie stety u mnie nie działa na mmi 2g z tego co się orientowałem dopiero rusza na mmi 3g pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Arti_P napisał:

Witajcie ja kupiłem te urządzenie dla siebie i nie stety u mnie nie działa na mmi 2g z tego co się orientowałem dopiero rusza na mmi 3g pozdrawiam

fakt, ja mam 3g

W dniu 5.09.2017 o 12:02, pauloxx81 napisał:

a jak to jest z połączeniem telefonu? czy po po podłaczenmiu również odbiera rozmowy i wyświetla je na MMI? Pokazuje zasięg? mozna sterować muzyką z poziomu MMI czy tylko przez telefon ?

zestaw głośnomówiący jest bez zmian - zasięg, połączenie, odbieranie/kończenie rozmów, etc - to dalej jest połączenie z mmi, więc nic się nie zmienia, jesteś po prostu połączony jednocześnie do 2ch urządzeń - audi mmi oraz BT Speaker (ten dzyngiel pod AMI)

natomiast sterowania przez mmi nie ma - na ekranie wyświetla się po prostu jako źródło AUX z typowym dla AUX komunikatem (External audio source active), głośnością można tylko sterować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vis napisał:

fakt, ja mam 3g

zestaw głośnomówiący jest bez zmian - zasięg, połączenie, odbieranie/kończenie rozmów, etc - to dalej jest połączenie z mmi, więc nic się nie zmienia, jesteś po prostu połączony jednocześnie do 2ch urządzeń - audi mmi oraz BT Speaker (ten dzyngiel pod AMI)

natomiast sterowania przez mmi nie ma - na ekranie wyświetla się po prostu jako źródło AUX z typowym dla AUX komunikatem (External audio source active), głośnością można tylko sterować ;)

telefon jest podłączony jednocześnie pod MMI i pod  to ustrojstwo? Może tak się łaczyc jednocześnie z dwoma urządzeniami na raz ?

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, oba urządzenia korzystają z różnych profili bt - a2dp dla muzyki, a zestaw głośnomówiący to bodajże hfp

Screenshot_20170907-121516.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu piszą:

" Sterowanie za pomocą Joysticków MMI i z kierownicy multifunkcyjnej "

skoro piszesz że nie działa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupiłem taki sam kabelek i po podłączeniu w schowku do gniazda nic !?. Nie świeci się żadna dioda, tak, jakby nie było to podłączone  w ogóle. Może trzeba to gdzieś aktywować. Proszę o pomoc. 

Aha, mam MMI 3G .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, jutro podłączę kostkę ponownie i dam znać.

----------------------------------------------------------------------------------------

Podłączyłem widocznie dobrze, bo mocno i działa normalnie. Muzyczka gra  bardzo dobrze tak samo poprzez Bluetooth, jak i po podłączeniu pendrive z muzyką. 
Dzięki za pomoc. 

Edytowane przez tomasm64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tomasm64 

Działa Tobie sterowanie z kierownicy np?

Ja swój co prawda zamówiłem z chin bo na allegro Janusze się znaleźli biznesu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Właśnie zakupiłem ten sam moduł, mam MMI 3G Basic i mam następujący problem:

Urządzenie działa w trybie Bluetooth, świeci się niebieska dioda - światłem stałym (nie mruga).

Sparowałem telefon z tym urządzeniem (u mnie akurat nazywa się ono SGE1901) i ustawiłem w telefonie odtwarzanie multimediów przez to urządzenie.

W samochodzie wchodzę w MEDIA>SOURCE i pod pozycją AMI (która jest wyszarzona) wyświetla się komunikat NO DEVICE CONNECTED.

Czy wiecie co może być przyczyną i jak to rozwiązać?

Dodam, że telefon wygląda na poprawnie sparowany z urządzeniem, próbuje odtwarzać przez nie muzykę (dźwięk nie idzie z głośnika telefonu do momentu wyłączenia bluetooth).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 20:55, mastakilla napisał:

Cześć,

Właśnie zakupiłem ten sam moduł, mam MMI 3G Basic i mam następujący problem:

Urządzenie działa w trybie Bluetooth, świeci się niebieska dioda - światłem stałym (nie mruga).

 

Cześć, miałem podobnie pogrzebałem w zielonym menu - trzeba zmienić ustawienia w Diagnose/settings.

Być może wcześniej będziesz musiał aktywować zielone Menu

Sterowania z kierownicy nie ma - tzn jest tylko głośność. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Orientujecie się czy taki adapter będzie działał z Radiem Concert? Albo jaki kabel pod AMI będzie działał z tym radiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...