Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne Audi A4 B6 1.8T, 2002r


Jack30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam używanego, w pełni sprawnego lusterka wewnętrznego fotochromatycznego do mojego Audi o numerach  lusterka  E1  010516,             e1  02 * 0516(takie oznaczenia miałem na oryginalnym od początku, ale chrom wylal ostatnio) Czy będą pasowały inne od A4 B6? Nr nadwozia w razie coś,to:

 WAUZZZBE33A195508. Pozdrawiam. Jacek 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam fotochromatyczne z czujnikiem zmierzchu za 140 z wysyłką, cena niższa bo maskownice uszkodzone, jak masz zwykle to można zamienić, dodatkowo na tym można juz auto światła zrobić, 8de95b0b8528c3a3a1a19a0d80d74aca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważne aby uchwyt był z b6, a zły numer spisałeś, nr części jest w środku pod osłoną kabli5a7f3c97f1db800ecca73ef37799d416.jpg3dbfb87c821d8a77007645e1f1f428a6.jpg5340416daec125a6249289eeebfbb7a9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info. Sprawdzę i skontaktuje się wkrótce. Pozdrawiam 
Zrob foto swojego i wrzuć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer nadal jest zly, numer ma 9 lub 10 znakpw np 8E0 000 000 A, cos w tym stylu, masz s line?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę sam tego sprawdzić bo Audi jest u ojca a ja na kontrakcie. On twierdzi, że tylko taki tam jest nr na tej oslonce kabli. Mój Audi to nie jest s-line.  A4 B6 Avant 1.8t,163km, bfb silnik. Sprawdzę sam ten nr po 12września i się odezwę. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To masz zwykły fotochrom, to co ja ci proponuje to fotochrom z czujnikiem zmierzchu, dzięki temu możesz zrobić światła z opcja auto, dodatkowo masz clh - tzw powrót do domu, jeśli masz moduł DRL to masz ful opcje, zakładasz lusterko moduł centralnej elektryki F, i włącznik auto, jeżeli masz DRL to światła same sie zmieniaja w zależności od jasności na dworze,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kostce, (z której wychodzą kable z tej osłonki) jest nr 4B0971834 i pod tym nr jest napis GERMANY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Dzięki za szczegółowy opis. Sam niestety tego nie ogarnę bo nie chce czegoś popalić jak to źle podlacze.Mam nadzieję, że jakiś dobry elektryk samoch.powinien sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam fotochrom wewnątrz będzie działał na twojej kostce, nie jest pewien ale elektrykę pewnie masz pociągnięta bo masz fotochrom, wiec prawdopodobnie wystarczyło by montaż lusterka, zmiana mce i włącznika świateł, z kąd jesteś, jest kolega co ogarnia takie rzeczy ludziom z form a4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Gdyni. Czy te twoje czarne lusterko fotochrom, którego zdjęcie zamiesciles wyżej jest sprawne, czy pasowałoby do mojego audi, no i za ile chcesz je sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarne to tylko podglądowe, ja mam to z przyciskiem, takie jak na foto,d8c18a9edfcb5c186a59493cd4c2b316.jpg56d0f3599e0069b14715162d93a91195.jpg4c5a4b62b8527bc1d3e1b32b85604a59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Interesuję mnie  w kolorze czarnym. Szary trochę by nie pasowal gdyż mam deskę rozdz.i inne podzespoły czarne. Pozdrawiam. Jacek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...