Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko wewnętrzne fotochromatyczne Audi A4 B6 1.8T, 2002r


Jack30

Rekomendowane odpowiedzi

A jest ono w pełni sprawne i czy nie ma porysowanej szybki? Jak mam je najlepiej podłączyć bo ostatnie kupilem używane i  elektryk mi podlaczyl, ale chyba coś źle zrobił bo wylało za parę dni.  Tak więc teraz mam dwa zalane. Pisałeś wcześniej, że moja wersja ma zwykły fotochrom. Możesz podać jakąś instrukcję jak je podłączyć? Czy twoja cena z wysyłką to 140zl. Pozdrawiam. Jacek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cena z wysyłką przy wpłacie, szkoło jest ok,jak widać na zdjęciu jest akurat podłączone, zaraz podeślę ci link do watku na a4 klub wg którego mam u siebie zrobione,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz na a4 klub w grupie ze swojego miasta, na pewno ktoś robił i ci pomoże lub nawet zamontuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wątki. Poproszę o przesłanie nr konta, na które mógłbym przelać te 140zł. W tytule wyślę dane i mój adres do wysyłki. Nie mogę znaleźć tej grupy z miasta, pod którą mógłbym zamieścić pytanie odnośnie prośby o montaż tego lusterka. Pozdrawiam. Jacek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze napisze, pamiętasz ze ma lekko maskownice uszkodzone tak jak pisałem w pierwszej odpowiedzi, mowie bo może zapomniałeś i nie chce żebyś później miał pretensje, także poproszę o potwierdzenie zakupu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie to będzie miało wpływ na pracę lusterka? Zastanowię się jeszcze i zapytam wtedy elektryka i się odezwę po 12 września jak wrócę z kontraktu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz wszystkie zdjęcia lusterka jakie mam, niw jestem pewien ale możliwe ze osłony z twojego mogą pasować, 8ea9027007cd6762c033d8943ce035c3.jpg4ce961b9608acd098a65677c6ad437e1.jpgc5a839cadd915cbe8f53e1d41f342b9d.jpgb685c409aef4b5536ca21de2d1b1b746.jpg0c840eab182121360ba1738a6f9cbb19.jpgbf3a39673a83a9139c465f9fd0188163.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. 

Czy to lusterko szare do B6 nie ma kostki na końcu kabli? Czy jest możliwość jej podpięcia? Jeżeli będzie pasowało do mojego Audi a4 b6 jako zwykły fotochrom to się na nie zdecyduje. Pokombinuje, może maskownica od mojego czarnego będzie pasowała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kostka jest pod maskownica, kształtem na pewno pasuje, ale czy kable są tak samo nie jestem pewien,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem kolegę co montuje takie rzeczy, mówi ze samo wpięcie kostki i będzie działał fotochrom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli to lusterko nie jest od B6 i nie wiadomo czy będzie pasowało do mojego A4 B6 1.8T, z 2002r?Chodzi o uchwyt do szyby?  Nie mogę teraz sprawdzić jaki mam. Słyszałem że jak to od b7 i ma inny uchwyt to nie będzie pasowało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest od b6 i będzie pasować mocowanie, b7 ma inne bo ma jeszcze czujnik deszczu, sam mam takie lusterko ja chce ci sprzedac i tez m 2002r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za te wszystkie info. Poproszę wtedy o nr twojego konta do przelewu 140 zł. W tytule podam swoje dane i adres do wysyłki. Nie wiesz może kto ma na sprzedaż zestaw wahaczy przód do B6 1.8T, 2002 r,BFB i na tył tuleje.?

Jak potrzebujesz mój VIN to podam jutro. Pozdrawiam serdecznie. Jacek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...