Audi A4 B6 1.8t Ostrołęka
0

15 odpowiedzi w tym temacie

Rekomendowane odpowiedzi

Nowix    0

Witam czy ktoś może był i widział co tam stoi? 

https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-1-8-turbo-150km-kremowe-skory-ID6z1Yb2.html#1befdba33f

Autko a raczej wnętrze mi się podoba ale brak opisu i ponad 400km do jazdy trochę mnie odrzucają.

I tez znalazłem taki ciekawy temat poprzez google 

http://bez-wypadkowe.net/showthread.php/39408-Audi-A4-2002-WAUZZZ8E72A276686-korekta?p=201084&viewfull=1

widać ze ten przebieg się trochę rożni ale jakoś bardzo i tak nie odrzuca (ma w końcu 15 lat).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    przem8    3

Serio?? Taki ulep. Jak masz tyle drogi przejechać to daruj sobie. Trochę dziwna konfiguracja jasne skóry z ciemnymi tworzywami, chyba nieoryginalna :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    daro84.pl    0

Mam do Ostrołęki 40km i nawet taki kawałek przejechać to szkoda mi by było czasu na takie auto

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Nowix    0

Wielkie dzięki za odpowiedź o macie rację zapewne a co sądzicie o tej https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-1-8-t-lpg-sline-zadbany-ID6z2tPv.html nie znam się zbytnio więc chciałbym usłyszeć waszą opinię

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    VRGOOD    0

Obok Sline nawet nie stało.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    ajuztam    0
    Obok Sline nawet nie stało.
    Pakiet sline wnetrza

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    VRGOOD    0
    1 godzinę temu, ajuztam napisał:

Pakiet sline wnetrza

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

A gdzie czarne podsufitka, hmm ? A siedzenia ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Klawisz-84    0

dołozył kilka rzeczy najczęściej stosowanych, lewarek, kiera 3 ramiona i tyle :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Klawisz-84    0

290yś na 1.8T :) nie musi być źle ale można spokojnie znaleźć coś w granicy 200 ;) dodatkowo strasznie obita/porysowana popielniczka przy lewarku. Użyto jakiegoś nabłyszczacza by zakryć zmęczenie materiału wiekiem i przebiegu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    inzKornel    1

jak chcesz to mam B6 1.8T w quattro i LPG za ~16 000 na sprzedaż :) Jak coś to pisz priv, przynajmniej będziesz miał szczery opis bo ja się nie pier***e w ochy i achy :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Nowix    0
    Napisano (edytowane)

Witam ponownie moglibyście ocenić taka sztukę dla mnie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-quattro-1-8-turbo-lpg-ID6z6iZU.html wygląda ładnie ale modyfikowana a spory kawałek mam :/ co o niej myślicie ?

Edytowane przez Nowix

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    Askeladden    1

Fajne, takie oryginalne.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
    syrus    0
    W dniu 13.09.2017 o 22:42, Nowix napisał:

Witam ponownie moglibyście ocenić taka sztukę dla mnie https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b6-quattro-1-8-turbo-lpg-ID6z6iZU.html wygląda ładnie ale modyfikowana a spory kawałek mam :/ co o niej myślicie ?

Witam, może nie jestem znawcą, ale opiszę swoje wrażenia z oględzin pojazdu. 

Za te pieniądze(19k zł) nie warto. Wykupiłem raport po VIN i okazało się, że auto miało szkodę, do 2k zł w 2011 roku. Mimo to pojechałem je obejrzeć. Drzwi od strony pasażera + tylne nadkole jest do malowania, 2 elementy(rdza). Właściciel twierdzi, że "te auta tak mają" i o szkodzie nic nie wiedział. Brak dokładnych zdjęć z pod maski, wnętrza pojazdu o czymś świadczy. Przycisk od ESP wytarty do białości. Lusterko wsteczne wylane(elektrochromatyczne), praktycznie nic w nim nie widać.  Tacka na kubek zepsuta + druga tacka wogóle się nie wysuwa. Światła zmienione na bixenon, prawy bixenon cały zaparowany(do regeneracji, wymiany?), lekkie pęknięcie. Opony 3 letnie, przejechane na nich około 40k km(do wymiany za kila tys km). Filtr powietrza stożkowy wyglądał jak ścierka, do podłogi a nie jak filtr. Instalacja Brc 6 letnia, przycisk do przełączania gazu wytarty do białości. Fis wyświetlał bląd lamp + pokazywał się check engine (sprzedający twierdził, że był jakiś problem z wtyczką od emulatora? bo założony jest tam downpipe). Kolejną rzeczą na jaką zwróciłem uwagę to głośno pracujący łańcuch rozrządu. Pytałem właściciela czy zdejmował miskę olejową i czyścił smoka oleju przez czas jak posiada ten samochód( od 2013 roku), powiedział że nie. W samochodzie zainstalowane są autorskie systemy antykradzieżowe. Chciałem żeby sprzedający pokazał mi jak działa turbotimer(pierwszy raz spotkałem się z tym rozwiązaniem), ale jak to określił "działa ale nie działa", bo coś tam... Przyciski od szyb bardzo ciężko chodzą. 

Na plus moc + zawieszenie + hamulce. Jeżeli będą chętni mogę podesłać raport z historiapojazdu.gov.pl + raport po vin z jednej stron.  

Kolega z którym byłem ma o 2 lata starszą audiczkę i w środku wygląda o niebo lepiej. Przyciski chodzą lepiej, kierownica, fotele w lepszym stanie itd...

Chciałem zejść z ceną do 18, ale sprzedający stwierdził, że za te pieniądze auta nie sprzeda. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta