Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t kontra 2.0fsi


pdgiusz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mógłby ktoś się wypowiedzieć który silnik nadaje się bardziej do tuningu, chodzi mi o 1.8t i 2.0 fsi w wersji 150 kucyków. Chciałabym osiągnąć moc na poziomie 320 km. Chcę sobie sprawić Audi a4 i proszę Was o pomoc w wyborze jednostki napędowej, z góry dziękuję za odpowiedź ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli bierzesz pod uwagę w ogóle zakup silnika 2.0FSI, a już tym bardziej przeszło na myśl jego tuningowanie, to kup sobie Corsę w dieslu i odpuść sobie "tjuningi".

Edytowane przez JawoR36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, JawoR36 napisał:

Jeśli bierzesz pod uwagę w ogóle zakup silnika 2.0FSI, a już tym bardziej przeszło na myśl jego tuningowanie, to kup sobie Corsę w dieslu i odpuść sobie "tjuningi".

Podkręcać 2.0 fsi :D zgadzam się tjunig. Podkręcanie tego silnika to w skrócie ryzykant balansujący na krawędzi.

A zrobić w 1.8t 320 to fura pieniędzy. Nie wiem ile kolega ma na auto ale kilkanaście tysięcy taka przyjemność wyniesie, jak nie lepiej :)

Edytowane przez cysiek18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, pdgiusz napisał:

Witam, mógłby ktoś się wypowiedzieć który silnik nadaje się bardziej do tuningu, chodzi mi o 1.8t i 2.0 fsi w wersji 150 kucyków. Chciałabym osiągnąć moc na poziomie 320 km. Chcę sobie sprawić Audi a4 i proszę Was o pomoc w wyborze jednostki napędowej, z góry dziękuję za odpowiedź ?

Kolego 2.0 fsi to wolnossak tego się nie chipuje, nie drąż tematu, bo cię tu zjedzą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, majlet napisał:

Myśle że koledze mogło chodzić o 2.0 Tfsi

 

2.0 TFSI w wersji 150KM ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby znów wpaść na pomysł tuningu 2.0 bez turbiny ? To już całkiem absurd ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...