Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z pompą wspoma


Vastor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was drodzy koledzy  , mam problem z pompką od wspomagania w a4 b6 i mam nadzieję , że może ktoś z was mnie nakieruję co mogę z tym zrobić i co to wgl jest , więc , gdy byłem za granicą pękł mi gdzieś wężyk i zaczął mi wyciekać płyn od wspomagania na szczęście miałem zapas owego płynu był , to jakiś żółty płyn niestety nie jestem wstanie powiedzieć jaki to płyn , bo po prostu był wlany w jakiś inne opakowanie , więc jak mi trochę go uciekło po prostu dolewałem ubytek i było wszystko ok pompka nie wyła wspoma chodziło bardzo dobrze , jakoś tak przejeździłem do końca pobytu i jak wróciłem do polski od razu zabrałem się za naprawę tego , dowiedziałem się , że do audi ma wejść zielony płyn mineralny , więc taki kupiłem , a mianowicie febi 06162 , tak wyczytałem na forum , że broń Boże lać jakies czerwone atf , no i zaprowadziłem auto do mechanika wylał ten żółty płyn naprawił ten wężyk i zalał układ tym zielonym febi , no i tu się zaczeło , pompka wyje , nie wiem czemu skoro jest niby zalany taki płyn jak powinien , a wczesniej był zalany jakiś inny żółty i na nim nic się nie działo , teraz pompka wyje i po prostu mnie to nie pokoi o co chodzi , dodam , że pompka zaczyna wyć bardziej jak auto się nagrzeje , dzisiaj na wyższych obrotach pokręciłem kierownicą w prawo i lewo , płyn nie był zalany pod sam korek , to po tym kręceniem na obrotach płyn wylał się ze zbiorniczka i stał pod samym korkiem , dodam jeszcze , że wspoma chodzi dobrze , nawet bardzo dobrze , płyn się nie pieni , a ni nic , no i podobno ten wężyk mechanik też dobry wstawił taki jak był wcześniej , bo czytałem też , że to może być wina za długiego wężyka , czy może po prostu to pompką do wymiany jest , chociaż to dziwne , że tak nagle coś jej odwaliło i wyje , tym bardziej , że jest wlany taki płyn jaki niby powinien być , a wczesniej na jakimś zółtym smigało bardzo dobrze . Jeszcze mechanik po tym jak mu powiedziałem , że zaczeło wyć , że trzeba wlać czerowny atf , bo ten płyn jest zły i to przez to wyje na 100 % , z góry dziękuje za pomoc i Pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...