Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Lusterko lewe fotochromowe - dostępność wkładu


Mad_Maxs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

czy spotkał się ktoś może z dostępem do wkładu lusterka lewego, ogrzewanego, asferycznego, a co najważniejsze, fotochromowego?? Moje wygląda trochę jak rozlany ekran LCD, ale w żadnej hurtowni, sklepie, ani nawet internecie, nie natknąłem się na choćby ślad po lustrach fotochromowych do B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używka albo ASO ( 1400-1600 zł ) , jaki masz rocznik? Pasują lustra z a8 D2 i A6 C5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie czy obły narożnik ( I lift ) czy ostry ( II lift ) bo w 99 był przejściowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze trudniej będzie dostać , jak chcesz żeby coś było widać w nim to chociaż usuń tą ramkę , zdejmij wierzchnia szybkę i wyczyść z płynu - uzyskasz biały , podgrzewany asferyczny wkład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkład zamówiony w necie, na dwie strony za niespełna 90zł na dwie strony spełni wszystkie oczekiwana, włącznie z grzaniem, podajesz tylko przekątna. A ta cena ponad tysiąc? Pytałem w sklepie ori za 250 zł

Edytowane przez gabriel_bar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Wkład zamówiony w necie, na dwie strony za niespełna 90zł na dwie strony spełni wszystkie oczekiwana, włącznie z grzaniem, podajesz tylko przekątna. A ta cena ponad tysiąc? Pytałem w sklepie ori za 250 zł


Za fotochromy? Podaj linka[emoji23]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem fotochromy, teraz też mnie nie oslepia, trzeba kupić niebieskie, ale spoko śmiejecie się, ja z Was się śmieje że zapłaciliscie ponad tysiaka, a Wasze wkłady nie są na pewno kilkadziesiąt razy lepsze, a te co kupiłem tak samo chronią przed oślepieniem. Nie widzieliście ale najlepiej wiecie, brawo!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt się nie śmieje z Twoich lusterek. Też mam u siebie niebieskie i wiem, że są w miarę ok, ale nie o to pyta autor postu.
Kolega szuka wkładu przede wszystkim fotochromatycznego, a Ty piszesz, że są za 90 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że jak zobaczyłem 90 zł to już chciałem anulować swoje zamówienie zwykłego :P zamówiłem sobie zwykły asferyczny, ogrzewany za 48 zł. Niebieskie ciekawa opcja, ale wolę białe :)

Na bank bym za wkład nie dał więcej niż 100 zł :P za 300-500 można oryginał kupić na alledrogo :)

http://allegro.pl/audi-a4-b5-wklad-lusterka-lewe-fotochrom-i6880413174.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za 90 zapłaciłem za dwa, są niebieskie (podobno białe nie chronią przed oślepianiem) i w porównaniu do oryginalnego fotochromu spełniają swoją funkcję, jak z tyłu ktoś jedzie nawet na długich to zewnętrzne nie przeszkadzają, środkowe muszę unieść, więc stwierdzenie że tylko oryginalny fotochrom wchodzi w grę jest moim zdaniem przesadzone. 

A jeszcze nigdzie nie napisałem że za 90 zł fotochromy, tylko lusterka które spełnią oczekiwanie pytającego, a sam musiałem wymienić dwa.

Edytowane przez gabriel_bar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...