Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 b6 Bose czy potrzeba adapter ?


fenri95

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w mojej a4 b6 siedzi seria bose chce zmienić radio na Alpine. Czy będe potrzebował adaptera do kostek ? W poprzednim aucie b5 co prawda miałem system noki ale adapter w postaci kostek musialem kupić. Jak sprawa wygląda tutaj ? Oraz ważne pytanie którędy ciągnąć zasilanie do wzmacniacza który planuje zapakować  w bagażniku ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz potrzebował. w bose głośniki przód zasilane są z radia, a głośniki tył zasilane są razem z subem ze wzmacniacza ori. Od radia zresztą w kostce ISO nie idzie 8 kabli do głośników tylko 4 (przód lewy i przód prawy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Makale napisał:

Będziesz potrzebował. w bose głośniki przód zasilane są z radia, a głośniki tył zasilane są razem z subem ze wzmacniacza ori. Od radia zresztą w kostce ISO nie idzie 8 kabli do głośników tylko 4 (przód lewy i przód prawy).

W Bose wszystkie głośniki są zasilane ze wzmacniacza, z radia wychodzi tylko sygnał liniowy. Jeżeli to Alpine ma wyjścia line out i gniazdo remote do wzmacniacza to powinno zgrać się ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Przepraszam, mój błąd.  Pomyliłem z innym systemem audio. Dokładnie tak jak mówisz, przy radiu nie ma kostki na głośniki nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem już adapter miałem do b5 ale go sprzedałem bo miałem car audio i te z pólki wywalilem :D a teraz zmiana auta na b6 i  znów sie przydał mam głośniki w przednich i tylnich drzwiach. Na przodzie audio systemy m165 tyl seria + sub w bagażniku powerbass : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...