Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z głośnikami.


adriaan142

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem nowym forumowiczem oraz wczoraj nabyłem swoje pierwsze audi. Mianowicie jest to a4 b6, z 2002 roku. I sprawa rozchodzi się o radio, najpierw walczyłem z kodem do radia, gdyż podany w książce w żaden sposób nie pasował, widocznie książka nie od tego albo radio zmienione, okazało sie, że kod był napisany markerem na radiu, mniejsza. Radyjko to oryginalny concert. Po uruchomieniu radia grają tylko dwa głośniki z przodu, próbując balansem w pewnym momencie staje sie cisza, tylne drzwi ani bagażnik w ogóle nie reagują, Jaka może być przyczyna ? Gdzieś jest przerwana wiązka, coś źle podłączone w radiu ? Z góry dziękuje za pomoc i proszę o wyrozumiałość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzily wersje bez tylnych głośników i suba (ja tak miałem). Zobacz może najpierw czy masz je u siebie :)
Sub w bagażniku po prawej stronie w avancie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUB jest, podpięta niebieska kostka do niego, a co do głośników z tyłu to pytanie czy musze zdjąć cały boczek czy mogę samą maskownice ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli są głośniki to wyjmij radio i sprawdź czy wszystkie kostki są prawidłowo podpięte.  Sprawdź czy masz wzmacniacz zamontowany,  czy może ktoś wyjął. 

Jeżeli nie masz bose to przód idzie bezpośrednio z radia do głośników,  a tył czyli drzwi i sub idą przez wzmacniacz.  

Jeżeli wtyczki będą ok,  to sprawdź przejścia na kubkach do wzmaka,  dalej sprawdzenie wzmaka.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...