Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 polift] Lampy przednie zamienniki - opinie


Marcenao

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

w mojej Audi przednie lampy już słabo świecą, więc chciałbym wymienić je nowe. Akurat sama regeneracja nie wchodzi w grę, ponieważ lampy swoje przeszły (w jednej doklejone uchwyty, druga z mikropęknięciami, także polerowanie nie pomaga).  Lepiej jest kupić nowe zamienniki (jeśli tak, to z jakiej firmy)? Czy można gdzieś kupić oryginalne używki po regeneracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że za rok albo za dwa będę chciał wymienić auto. Z jakiej firmy zamienniki są w miarę ok? Depo daje radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w swojej wymieniałem na DEPO i powiem szczerze, że różnica jest kolosalna. Jak zobaczyłem stare po demontażu to sie za głowe złapałem, odbłyśniki wypalone prawie do końca, do tego brudna soczewka itd.  Nie dało rady jeździć w nocy, a już nie mówie jak padał deszcz i jeszcze ktoś z przeciwka jechał, porażka, często musiałem nieźle zwalniać żeby np dojrzeć ewentualnego rowerzyste lub cokolwiek na drodze(chociażby pobocze :D )  Włożyłem nowe z Depo i aż chce się jeździć. Dołożyłem jeszcze żarówki Philipsa +150% światła i jest bajka :) A Koszt też nie jest kto wie jaki, za nowe dałem 340 już z przesyłką i co najważniejsze nie trzeba unieruchamiać auta by wysłać stare lampy do regeneracji, czekać itd, a regeneracja i koszty przesyłki wyjdą niewiele mniej, więc nic tylko po prostu zamówić nowe,  chwila wolnego czasu i lampy wymienione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Bajak napisał:

Dołożyłem jeszcze żarówki Philipsa +150% światła i jest bajka

Żarówki wsadź najzwyklejsze H7 - niewiele słabsze, a nie padają jak muchy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, maciucha512 napisał:

Żarówki wsadź najzwyklejsze H7 - niewiele słabsze, a nie padają jak muchy. 

Żarówki kupiłem jeszcze do starych lamp z myślą że może coś sie poprawi ale bez wiekszego skutku. Po założeniu nowych lamp przełożyłem je z powrotem i tak już zostały. A jeżdze na nich już dobre półtora roku i póki co sie nie popaliły. Jak sie spalą to wiadoma sprawa że włoże zwykłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,mam pytanie czy w świeceniu lampy jest różnica gdy kupimy wersję taką   http://allegro.pl/lampy-przednie-audi-a4-b5-lift-black-soczewki-i6988785056.html    spada wydajność lampy ,od standardu.

Będzie taka lampa pasowała do czerwonego koloru...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnicy nie powinno być w świeceniu ale wyglądać raczej nie będą. Takie jest moje zdanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...