Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Amortyzatory a4 b6 avant


PrzemekZ

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że tematy były wałkowane ale jakoś nie mogę znaleźć nic konkretnego.  Mam do wymiany amortyzatory, zawieszenie 1ba, ośka.  Założyłem sprężyny eibach pro kit -30 i teraz muszę dobrać amortyzatory o mniejszym skoku niż standardowe. Chciałbym takie jak od s-line ale nie wiem czym się kierować w sklepie. W intercarsie zaproponowali mi koni za około  700 zł za sztukę ale to trochę wykracza poza moje mozliwości. Nie mówię, że chce wydać na to 100 zł ale powiedzmy, że chciałbym się zmieścic w 300-400 zł za sztukę. Pytanie czy jest coś takiego, nie koni, bilstein itp. Może być właśnie sachs, kyb, monroe. Tylko musi być dopasowane do zawieszenia sportowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbował bym KYB. Nie wiem czy są przystosowane do pracy z -30, ale jeżeli jakaś marka sobie z tym poradzi- to właśnie KYB

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja nie chcę próbować - chcę już wypróbowany schemat. Dużo osób decyduje się na taki zestaw i jestem ciekaw jakie wkładają pod to amorki. Sprawa dość pilna i jeśli nikt nie jest w stanie czegoś doradzić to po prostu wezmę to co jest podpisane jako amortyzator do zawieszenia sportowego, sachs lub bilstein. W razie czego prosiłbym o konkretny model i opinie. Nie chce, podkreślam, nie chce mega twardości ale obecny setup jednak wydaje się z miękki(może z racji tego, że tylne amortyzatory już wysiadają) ale i tak nie chce nic typowo sportowego typu właśnie koni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...