Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS4 B9 :)


Rekomendowane odpowiedzi

Będzie limo

Nie będzie limo z dwóch oczywistych powodów. Diselgate i nieoczekiwanie dobra sprzedaż sportbackow w USA. W 2015 planowali limo ale od tamtej pory bardzo duzo sie wydarzyło


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko dodam ze nikt z was nie ma racji.Limo nie bedzie bo bedzie RS5 Sportback wiec po co sie dublować zreszta po co komuś RS w sedanie :) 

 

ktos tam tam moze płakać ze nie ma V8.Po jeździe RS5 B9 a mam odniesie i do RS4/RS5 b8 to jak by te B8 ciągnęły za sobą kotwicę.Różnica w osiagacha prowadzeniu i paru innych rzeczach jest ogromna.A kto wie moze  juz na za chwile bedzie takie jedno na forum :) 

 

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, turdzi napisał:

A ja tylko dodam ze nikt z was nie ma racji.Limo nie bedzie bo bedzie RS5 Sportback wiec po co sie dublować zreszta po co komuś RS w sedanie :) 

 

ktos tam tam moze płakać ze nie ma V8.Po jeździe RS5 B9 a mam odniesie i do RS4/RS5 b8 to jak by te B8 ciągnęły za sobą kotwicę.Różnica w osiagacha prowadzeniu i paru innych rzeczach jest ogromna.A kto wie moze  juz na za chwile bedzie takie jedno na forum :) 

 

Potwierdzam. Będzie sportback bez limo - fakt. Ja już na weekendzik mam zarezerwowaną RS5 więc potwierdzę osiągi ale spodziewam się tego co napisales - jest roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdzi napisał:

zreszta po co komuś RS w sedanie :)

bo niektórzy lubią sedany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem na początku, że limo będzie. Wczoraj gadałem z handlowcem i potwierdził mi tylko RS5 sportback. Więc nic o limo nie ma. Ale zobaczymy jak to się rozwinie. Ja się zgadzam z Jędrkiem - niektórzy wolą sedany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem przyłapane na żywo.Wyglada mega.Juz nie mogę sie doczekać moze uda sie zamówić juz w przyszłym miesiącu:banan:

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, turdzi napisał:

Dla lubiących sedany zostaje RS3 Sportsedan ;)

Fajny samochód ale dla mnie wymiary A3 w limo są nie do końca. Jeździłem S3 w limo i ogólnie super samochód. Ale z zewnątrz jak dla mnie nie do końca.. jak by czegoś my brakowało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

Turdzi dzięki za foty :D

RS4 B9 avant w czerni przy tych poszerzeniach nadkoli wygląda świetnie.

Jeszcze tylko szybki, kółka ciemne, pakiet carbon i byłby perfect :D

Paweł zgodzę się tobą, A4 ma jakby smuklejszą, b.harmonijną bryłę.

A3/S3 przez wysoko poprowadzoną linię szyb i ten próg/przetłoczenie z boku wygląda jak ściśnięte A4.

Ale de gustibus non disputandum est ....

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biały zdecydowanie lepszy, tak jak piszez przy czarnym za duzo detali znika. Choc moim zdaniem i tak najlpeszy niebieski :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwójkę dzieci i po 3 czarnych zadne ciemne kolory nie wchodzą w grę jezeli nie chce zeby rysy mi znow spędzały sen z powiek.To samo z niebieskim.Fiesta  ST zony jest niebieski metalik cos a'la sepang blue i tez widac na nim każda ryse.Ludzie w temacie doradzili mi biała perle dlatego bedzie glacier white.z czarnymi detalami i felgami lato zima bedzie miodzio.Aczkolwiek jak bym był bezdzietny to Nardo Blue  albo Sepang jak najbardziej.Chodził mi jeszcze po głowie Nardo Gray ale to troche taki sezonowy kolor.Plus taki ze jest bez dopłaty za Glacier niestety trzeba wyłożyć ekstra.

Edytowane przez turdzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, jedrekx napisał:

Polskie ceny zaczynają się od 401 300?

O w d.... dali do pieca :D , RS5 chyba zaczyna z nizszej polki ? Generalnie mam wrazenie ze A4 B9 strasznie drogie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS5 od 404 300 :)

widziałeś ceny nowego A7? w Niemczech od 66 tys euro.. gdzie obecna kosztuje niecałe 60..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, wydawalo mi sie ze w konfiguratorze RS5 starotwalo od 38X tys, niewazne. Przeginaja, A7 jeszcze cennika nie widizalem ale 10% wiecej na starcie w stosunku do poprzednika...... ciekawe o ile drozsze dodatki beda. Oj dieselgate nadrabiaja :D:D ?? Zeby sobie w stope nie strzelili z tymi cenami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2017‎-‎10‎-‎22 o 22:40, turdzi napisał:

Mam dwójkę dzieci i po 3 czarnych zadne ciemne kolory nie wchodzą w grę jezeli nie chce zeby rysy mi znow spędzały sen z powiek.

Dzieci rysowały Ci lakier w samochodzie ? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...