Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Win 7 lub 10 klucz


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Czy ktoś może mi podpowiedzieć, czy jest możliwość ściągnięcia klucza pod te Win?!

 

pzdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, MariuszKK napisał:

takie proste:facepalm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak generator klucza. Użytkowałem akurat z win7 i działa. Mam gdzieś na płycie z systemem ale wujek google zapewne znajdzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coś takiego jak generator klucza. Użytkowałem akurat z win7 i działa. Mam gdzieś na płycie z systemem ale wujek google zapewne znajdzie [emoji3]
W momencie zakupu licencji za parę złotych na allegro stajesz się legalnym posiadaczem windowsa - tak nie lepiej :)?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W momencie zakupu licencji za parę złotych na allegro stajesz się legalnym posiadaczem windowsa - tak nie lepiej [emoji4]?

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka


A niby w jaki sposób?? Dostajesz przy takim zakupie naklejkę z licencją czy tylko numer seryjny?? Klucze za kilka zł pochodzą najczęściej z generatorów kluczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jawne oszustwo i tyle. "Ściągnąć" co masz na myśli? Chcesz używać spiraconych wersji? Są przecież programy do aktywowania klucza. A podczas instalacji wystarczy, że nie podasz klucza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Krumak napisał:


A niby w jaki sposób?? Dostajesz przy takim zakupie naklejkę z licencją czy tylko numer seryjny?? Klucze za kilka zł pochodzą najczęściej z generatorów kluczy.

Ja tak kupiłem, dostałem naklejkę (używaną wprawdzie ale można przykleić i z tym samym kodem) i jeszcze fakturę VAT. Za ten patent podobno można podziękować przepisom Unii Europejskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coraz częściej klucz zapisany jest w BIOS (od Win8 do win10) i nie ma żadnych naklejek na obudowie laptopa. Tak mam np. w swoim Lenovo z Win10.
Przy instalacji świeżej kopii, nie podajesz klucza, a jak się system zainstaluje to sam się aktywuje po połącznieu z netem.

Win7 były tylko klucze (na naklejce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...