Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] problem z centralnym


jay_zzA4

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pewien problem, zaczynam go w nowym temacie poniewaz nic na ten temat nie znalazlem, a przez to nie moge zamknac lub otwrzyc auta :/ Problem mam taki, a mianowicie zamknalem wczoraj auto, dzisiaj przychodze przekrecam kluczyk i nic, od paru dni zauwazylem ze mi sie nie oswieca swiatlo w bagazniku, ani tez swiatlo w kabinie jak otwieram drzwi, czy gasze auto i wyjmuje kluczyk. Pompka centralnego sie nie odzywa. Prosze o pomoc nie wiecie co to moze byc ??? BARDZO PILNE !!!

[ Komentarz dodany przez: pre_pl: 07-03-2007, 10:26 ]

temat źle nazwany był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest taka możliwość jak pompka nie działa to i światło może nie świecić

jak nie uda ci się naprawic tej pompy to dostarcz ją do mnie zreanimuje chwasta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem co sie w tym aucie robi, wszystko naraz, a zaczelo sie od tej pompki cetralnego, teraz doszlo to ze sie szyby czasem nie otwieraja, szyberdach wogole :/ ehhh zna sie ktos na elektryce w audi ?? ja sam jestem elektrykiem ale kurcze o audi wiem niewiele :/ moze kolega Kapsel sie zna co ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pompce centralnego jest zintegrowany moduł komforty, który odpowiada za oświetlenie wnętrza no i między innymi za szybki. Napraw pompkę, ruszy wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udalo mi sie to ogarnac :D aaa problem nie tkwil w pompce :/ tylko w kablach doprowadzajacych napiecie do niej, itd, itp. A mianowicie te kable ida pod podloga po stronie pasazera, i tez w slupku A jest schowana pomaranczowa 10 stykowa kostka, i ktos wczesniej byc moze poprzedni wlasciciel cos tam kobinowal z tymi kablami (ja to mam pecha jezeli chodzi o znajamosci elektryczne poprzednich wlascicieli :/) no ale wracajac do tematu, przed kostka byly one laczone tzn lutowane itd... i kurcze po zimie nazbieralo sie tam wilogi (az za duzo) i poprostu to wszystko pognilo :/ ale doporowadzilem to do porzadku, wszystko wysuszylem, oczyscilem, polaczylem na nowo tak jak powinno to byc i dziala wszystko cacy :-) 5 godzin mi to zajelo ale dziala :-) aaa przy okazji rozbierania tapicerki, progow... podlaczylem sobie wzmacniacz+subwoofer :-) 5 godzin mi to zajelo ale dziala :-) I dzieki za pomoc urzytkownikom Forum a szczegolnie Kapslowi :-) Jezeli bede mial kiedys problem z pompka to napewno sie do Ciebie zglosze :) oczywiscie nie zapeszajac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje udanej roboty to napięcie o którym mówiłeś 3-5 V to było przez tą kostkę poprostu nie było dobrego przejścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...