Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowicjusz - wątek powitalny


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Cuber

    29931

  • PABLO

    22468

  • wrclaguna

    21717

  • Wihajster

    19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam wszystkich spod Krakowa!

poruszamy się A4 B8 quattro 2014r :)  - szybki czołg na kołach :)

Korti

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie w klubie :a4fan: Miło czyta się taki opis.

Zapraszamy na warszawskie spoty!

https://a4-klub.pl/topic/14-spoty-warszawskie-każdy-wtorek-g-1900/

FB: https://www.facebook.com/groups/1788701567814652/

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ;)

Jestem z małopolski z okolic Krakowa. Kupiłem Audi a4 b5 1.8 z silnikiem APT i od razu założyłem instalację sekwencyjną LPG Stag. W razie czego służę pomocą. pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie. Od niedawna jestem nareszcie posiadaczem swojego pierwszego Audi A4 B8 Avant. Chiałbym sie dowiedziec od was kilku informacji na temat użytkowania tej marki.

Spoiler

Posiadam w samochodzie nawigacje ale nie mam polskiego języka czy ktoś z Was ma moze dostęp do programu z polskich menu pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam na imię Marcin, pochodzę i mieszkam w Mielcu na Podkarpaciu. kupilem niedawno swoje pierwsze audi: a4 b6 2004 1.8t bex, stąd moja obecność tutaj :) pozdrawiam Wszystkich 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich użytkowników forum . Mam na imię Kamil. Mieszkam w Dębicy i od 3 miesięcy posiadam swoje wymarzone AUDI  A4 B7 sedan (wcześniej opel astra 3h GTC) . Wybór padł na silnik benzynowy 1.8 t bfb który został niedawno zagazowany instalacją STAG. Kolor samochodu to dolphin gray oraz jasne wnętrze które jako pierwsze chciałbym zmodowac . Mam nadzieję, że na forum znajdę dużo pomocnych rad. 

Pozdrawiam ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich !

Mam na imię Mateusz i mieszkam w Lublinie. Forum a4-klub wspiera mnie już od dawna swoimi cennymi informacjami ale dopiero teraz postanowiłem czynnie tu zawitać bo jednak bez kontaktu i możliwości zadania pytania nie można się dowiedzieć wszystkiego. :)

Moja przygoda z samochodami w sumie od początku związana jest z marką Audi. Zawsze to Audi mi się podobało i kiedy kupowałem swój pierwszy samochód nie miałem jakichś uszczegółowionych preferencji co do marki ale podświadomie wiedziałem czym się to skończy. :P Pierwszym wyborem było A4 B6 2.0 [ALT] w genialnym stanie utrzymania (poza silnikiem). Wtajemniczeni pewnie wiedzą co to za silnik. Ja niestety teraz już też wiem. To był też powód dla którego nie chciałem się tym zbytnio chwalić, gdzieś rejestrować. Ogólnie jeśli ktoś rozważa ten silnik w celu zakupu to kategorycznie odradzam. Potem trochę testowałem inne marki i znów powróciłem teraz do Audi A4 B6 tym razem 1.8T [BFB]. Jest już trochę nadszarpnięta zębem czasu ale mam zamiar powoli swoimi siłami (o ile będę sobie radził sam ;)) przywrócić ją do czasów świetności.

Pozdrawiam i do usłyszenia gdzieś w czeluściach forum.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,  przygoda z Hondą Accord zakończona, przyszedł czas na Audi :) czyli mam nadzieję dobrą zmianę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim :)

Na forum już od kilku miesięcy, właściwie od momentu od kiedy zacząłem planować zmianę auta z Focusa na Audi :) Jestem Patryk, z okolic Lwówka Śląskiego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników Audi.

Od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B8, to moje pierwsze Audi i mam zamiar pozostać jakiś czas przy tej marce (do tej pory przez ponad 10 lat byłem użytkownikiem Mazdy)

Chciałbym bliżej poznać możliwości tej marki, tego modelu.

Spoiler

 

Na samym początku nasuwa mi się pytanie o komputer pokładowy, na desce rozdzielczej, który pokazuje mi jedynie kilometry które mam do przejechania na baku. Szukałem możliwości zmiany, chociażby na chwilowe spalanie lub cokolwiek innego, bezskutecznie. Gdzieś na jakimś innym forum wyczytałem, że istnieją różne komputery i może to być "uboższa" wersja komputera. Proszę forumowiczów o potwierdzeni tej informacji, lub też rady czy można wgrać lepszy, czy też po prostu nie umiem obsługiwać tego ślicznego cacka. J

Za każde kolejne rady, wskazówki będę wdzięczny.

 

Pozdrawiam

 

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, od 2 tygodni jestem posiadaczem audi a4 b5 1.8t quattro. Autko miało już swoją chwile na forum a link tutaj: 

https://a4-klub.pl/topic/291802-b5-aeb-a4-b5-avant-18t-quattro-oem/

Aktualnie samochód jest na felgach 16 i bez gwintu. Auto komuś się nie spodobało  i zostało porysowane, drzwi wszystkie w sumie. Planuje przywrócić audiczce dawną świetność, razem z felga i gwintem ?

IMG_4414.JPG

IMG_4568.JPG

 

*Proszę uzupełnić profil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów ! Jest to moje pierwsze audi ale juz sie w nim zakochalem, model b7 2.0 tfsi quattro robi robote :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...