Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.8t apu po programie prosba o analize logów


mpiotrek7

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wygląda to najlepiej szczególnie korekcja zapłonów na pograniczu spalania stukowego, wróciłbym do serii i najpierw zdiagnozował i naprawił auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Łukasz13 napisał:

Nie wygląda to najlepiej szczególnie korekcja zapłonów na pograniczu spalania stukowego, wróciłbym do serii i najpierw zdiagnozował i naprawił auto.

hmm no program jest dosc mocny tylko co może byc nie tak program czy moze cos z osprzetem itp itd co by dało jakis poglad . korekcja od czego moze byc swiece cewki od czgo wogole zacząc

samochód miał bova jak kupiłem zmieniłem na dv bosha . moze od tego cos sie pochrzaniło nie mam pojecia ogolnie auto wydaje sie jezdi dobrze

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mocny czy nie to juz subiektywne wrażenie, nie jeżdziłeś pewnie na mocnym programie w 1.8t ;) CO do cofania to  świece wymień jak nie wymieniałeś, zmierz kompresje i wywal kata jak jeszcze masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizator mam.  Co on może Chrzanic? . Świece mam w planach zmienić dziś może nawet kupię.  Jak przepływka i praca turbiny wygląda może coś powiesz na ten temat.  Napisz mi jak możesz po kolei co Diagnozowac mam i będę to sprawdzać. Od a do z. Co do może powodować taki stan rzeczy u mnie

http://vaglog.pl/log-003_020_83HLsP.html  po zmianie dzisiejszej swiec na nkg lepiej troche jest chyba

  http://vaglog.pl/log-032_GKJAb.html

 

Edytowane przez mpiotrek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...